Aktuālā intervija

RakstiLatgalieši ar ķīniešu principiem


11.12.2014.

Strādājot Īrijā, Staņislavs Ratinskis izsapņoja pats savu uzņēmumu, kuru pēc atgriešanās Latgalē ir izveidojis, un tagad viņa ražotie apgaismes stabi ir Soču olimpisko spēļu stadionā, bet vēja ģeneratoru masti - Berlīnē....

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiDara to, kas patīk

Inga Priedīte, ZIB* dibinātāja
21.12.2015.

No Mākslas akadēmijas diplomdarba līdz ikdienas apģērbu zīmolam – tādu ceļu gājusi uzņēmuma ZIB* vadītāja Inga Priedīte. Viņas uzraudzībā nelielā ražotnē, kas drīzāk līdzinās mājīgai šūšanas darbnīcai, top trikotāžas kleitas, reitūži un tunikas, kuras vieno uzņēmuma filozofija...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

Projekts "Latvija var!"


Vairāk nekā 250 Latvijas uzņēmumu iedvesmas stāstu vairāku gadu garumā pie televīzijas ekrāniem un laikrakstu un žurnālu slejām ik nedēļu aizrāvuši vairāk nekā 70 tūkstošus cilvēku visā Latvijā. Šāda ir projekta „Latvija var!” sausā statistika, bet aiz katra no šiem skaitļiem slēpjas īpašs saviļņojums un pārliecība, ka Latvija patiešām var!

Krīzes laikā stāstīt sabiedrībai veiksmes stāstus un tādējādi iedvesmot Latvijas iedzīvotājus panākumiem – tāds bija sākotnējais projekta „Latvija var!” uzdevums. Pēc DNB bankas iniciatīvas tapušais projekts tika radīts 2008.gada pirmajā pusē, kad tikko bija sākusies ekonomiskā krīze. Tika izveidota plaša datu bāze un sākta publikāciju sērija par latviešiem Latvijā un ārzemēs, kuri spējuši gūt atzinību savā nozarē un nest Latvijas vārdu pasaulē. Lasītāju atsaucība „Dienas Biznesa” lappusēs publicētajiem stāstiem pamudināja projektam pievienoties Latvijas Televīziju, kuras 1.kanālā ik katru pirmdienu tiek rādīts raidījums „Latvija var!”.

Lai uzsvērtu eksportspējīgu uzņēmumu nozīmi valsts ekonomikā, 2009.gadā projekta ietvaros sākām stāstīt par cilvēkiem, kuri Latvijā spējuši radīt produktus, kas gūst atzinību un ir pieprasīti ārpus mūsu valsts robežām. Piedaloties valsts augstākajām amatpersonām, politiķiem, pazīstamiem uzņēmējiem un citiem viedokļu līderiem, 2009. gada 31. decembrī Latvijas Televīzijas 1. kanālā tika pārraidīta „Latvija var!” varoņu godināšanas ceremonija.

Pieaugot projekta „Latvija var!” popularitātei un sabiedrības interesei par pašmāju uzņēmēju sasniegumiem, 2010./2011. gadu mijā DNB bankas centrālajā ēkā Rīgā, Skanstes ielā 12 tika atklāta projekta dalībnieku sasniegumu izstāde, kuras ietvaros vairāk nekā mēneša garumā ar Latvijas uzņēmumu panākumiem īpaši tika aicināti iepazīties Latvijas skolēni un studenti, kā arī citi interesenti.

„Latvija var!” varoņu skaitam tuvojoties diviem simtiem, mēs turpinām stāstīt par pašmāju uzņēmējiem, kas ar savu darbu, neatlaidību un talantu ir pierādījuši, ka mēs esam konkurētspējīgi visā pasaulē.

Ar Latvijas uzņēmumu veiksmes stāstiem var iepazīties, lasot iknedēļas žurnālu „Ir” un skatoties „Latvija var!” raidījumu Latvijas Televīzijas 1. kanālā katru pirmdienu plkst.22.45.

Iedvesmas stāstu mums apkārt ir daudz, tāpēc aicinām ikvienu iesaistīties un ieteikt „Latvija var!” projektam arvien jaunus varoņus!

 

Iesaki savu dalībnieku


Uzņēmuma nosaukums:

Uzņēmuma vadītājs: vārds, uzvārds

Kāpēc tieši šis uzņēmums?

Jūsu vārds
(Nav obligāts)

Jūsu e-pasts
(Nav obligāts)