Aktuālā intervija

RakstiLatgalieši ar ķīniešu principiem


11.12.2014.

Strādājot Īrijā, Staņislavs Ratinskis izsapņoja pats savu uzņēmumu, kuru pēc atgriešanās Latgalē ir izveidojis, un tagad viņa ražotie apgaismes stabi ir Soču olimpisko spēļu stadionā, bet vēja ģeneratoru masti - Berlīnē....

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiBiznesā svarīga apņēmība, disciplīna un aizrautība

Gints Švalkovskis, Žogu fabrikas izpilddirektors
16.11.2015.

Baltijā lielākais žogu ražošanas uzņēmums „Žogu fabrika” nesen nonāca ziņās, piegādājot Ungārijai žogu, kas izmantots, lai regulētu bēgļu plūsmu uz tās robežām. „Žogu fabrika” īpašniekiem Gintam Švalkovskim un Dmitrijam Gorņevam tas bija kā apstiprinājums, ka arī Eiropā...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiBiznesā svarīga apņēmība, disciplīna un aizrautība

Gints Švalkovskis, Žogu fabrikas izpilddirektors
16.11.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Baltijā lielākais žogu ražošanas uzņēmums „Žogu fabrika” nesen nonāca ziņās, piegādājot Ungārijai žogu, kas izmantots, lai regulētu bēgļu plūsmu uz tās robežām. „Žogu fabrika” īpašniekiem Gintam Švalkovskim un Dmitrijam Gorņevam tas bija kā apstiprinājums, ka arī Eiropā viņi ir pamanīti. Sākuši savu uzņēmumu, uzstādot žogus, kādā brīdī viņi saprata, ka var tos arī ražot paši. Šis lēmums, lielas apņēmības, disciplīnas un aizrautības pabalstīts, izrādījies ļoti auglīgs.

 

RaidījumiMisija - īstenot sabiedrībai nepieciešamas idejas

Ēriks Vilcāns, Linum Color direktors
09.11.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Atrast un īstenot sabiedrībai nepieciešamas zaļās idejas – to par savu misiju izvirzījis Iecavas uzņēmums „Linum Color”. Tas ražo ekoloģiskus, videi draudzīgus kokapstrādes līdzekļus, kuru pamatā ir Latvijā audzētu eļļas linu sēklas. No tām izspiestā eļļa uzņēmumā pārtop pernicā, krāsās un beicēs, kas tirgū pazīstamas ar... Viss raksts »

RaidījumiMākslīgais intelekts

Juris Pūce, uzņēmums „Klein Tech Services” vadītājs
02.11.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Mākslīgais intelekts – produkts, ar kuru Latvijas uzņēmums „Klein Tech Services” izkonkurē pat pasaules lielākos programmatūras izstrādātājus. Uzņēmuma radītās sistēmas izmanto gan vietējie, gan ārzemju kravu pārvadātāji, lai apsekotu, piemēram, ostā ienākošos konteinerus vai no kaimiņvalsts iebraucošā kravas vilciena vagonus. Uzņēmuma vadītājs Juris Pūce ir... Viss raksts »

Pārējos raidījumus skaties šeit