Aktuālā intervija

RakstiSilti


30.10.2014.

Dace ir adījusi vienmēr. Tāpat kā viņas mamma un vecmamma. Kad viņai bija 17 gadu, mamma nopirka adāmmašīnu, kas savu laiku bija nokalpojusi Rīgas modēs. Ģimenes sievietes ar to adīja pašu un tuvinieku vajadzībām. Dace adīšanu neaizmirsa...

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiLai ieietu ārvalstu tirgos jāsakārto sava māja un jāatrod skaidra niša

Arnis Lācis, “3L Technologies” vadītājs
13.04.2015.

Lai sekmīgi ieietu ārvalstu tirgos, vispirms jāsakārto sava māja un jāatrod skaidra niša, kurā būsi gatavs konkurēt ar labākajiem. Par to pārliecināts Arnis Lācis, kura izveidotais uzņēmums “3L Technologies” kļuvis par ēku fasāžu ekspertu, eksporta tirgiem radot turpat 80% produkcijas....

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiLai ieietu ārvalstu tirgos jāsakārto sava māja un jāatrod skaidra niša

Arnis Lācis, “3L Technologies” vadītājs
13.04.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Lai sekmīgi ieietu ārvalstu tirgos, vispirms jāsakārto sava māja un jāatrod skaidra niša, kurā būsi gatavs konkurēt ar labākajiem. Par to pārliecināts Arnis Lācis, kura izveidotais uzņēmums “3L Technologies” kļuvis par ēku fasāžu ekspertu, eksporta tirgiem radot turpat 80% produkcijas. Arnis neslēpj, ka nonākšana uz „sava ceļa” nav bijusi bez kļūdām un kritieniem, taču nu viņš ieguvis pamatīgu pieredzi, kas droši ļauj skatīties nākotnē.

 

RaidījumiDarba zaudēšana kā pamudinājums uzsākt savu biznesu

Valdis Jirgens, "Drukātava" dibinātājs un līdzīpašnieks
30.03.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Kāds varbūt algota darba zaudēšanu uzskata par traģēdiju, bet Valdim Jirgenam šāds pavērsiens izrādījās kā izšķirošais pamudinājums uzsākt savu biznesu. Kopā ar partneriem sācis no nulles, tagad - deviņus gadus vēlāk - viņš vada Latvijā lielāko digitālās drukas uzņēmumu „Drukātava”. Izveidojot uzņēmumu, Valdis par eksportēšanu pat nesapņoja, bet šodien aptuveni... Viss raksts »

RaidījumiNo kokzāģētavas līdz mūsdienīgai koka paneļu māju, durvju un logu ražotnei

Inguss Pavasars, SIA „Pavasars” īpašnieks
23.03.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

„Tās emocijas, kas rodas, redzot, kā cehs rūc, ir neaizstājamas!” - tik aizrautīgi par savu biznesu runā SIA „Pavasars” īpašnieks Inguss Pavasars. Viņš tēva izveidoto kokzāģētavu pārveidojis par mūsdienīgu koka paneļu māju, durvju un logu ražotni. Cenšoties godam rūpēties par dzimtas uzvārdā nosauktā uzņēmuma tēlu, Inguss par galveno savas darbības... Viss raksts »

Pārējos raidījumus skaties šeit