Aktuālā intervija

RakstiLatgalieši ar ķīniešu principiem


11.12.2014.

Strādājot Īrijā, Staņislavs Ratinskis izsapņoja pats savu uzņēmumu, kuru pēc atgriešanās Latgalē ir izveidojis, un tagad viņa ražotie apgaismes stabi ir Soču olimpisko spēļu stadionā, bet vēja ģeneratoru masti - Berlīnē....

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiBiznesa veiksmes pamatā ir spēja izaicināt sevi


22.06.2015.

Kad zinātne un bizness iet roku rokā, rodas produkti ar augstu pievienoto vērtību! Tā uzskata jaunā uzņēmēja, SIA „Felici” īpašniece Alise Balgalve. Sadarbojoties ar Valsts Priekuļu laukaugu selekcijas institūtu un Latvijas Lauksaimniecības universitāti, uzņēmums ražo uzturvielām bagātus un veselīgus brokastu...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiBiznesa veiksmes pamatā ir spēja izaicināt sevi


22.06.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Kad zinātne un bizness iet roku rokā, rodas produkti ar augstu pievienoto vērtību! Tā uzskata jaunā uzņēmēja, SIA „Felici” īpašniece Alise Balgalve. Sadarbojoties ar Valsts Priekuļu laukaugu selekcijas institūtu un Latvijas Lauksaimniecības universitāti, uzņēmums ražo uzturvielām bagātus un veselīgus brokastu maisījumus, kas jau šovasar būs nopērkami Lietuvā un pārredzamā nākotnē arī Skandināvijā. Alise Balgalve uzskata, ka biznesa veiksmes pamatā ir spēja izaicināt sevi - līdzīgi kā skrienot maratonā.

 

Raidījumi21.gadsimta velosipēdi

Toms Ērenpreiss, uzņēmuma "Ērenpreiss" vadītājs
15.06.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

„Iedvesmu mums nevajag - mēs gribam un mākam strādāt smagi un smalki”- ar šādu apņēmību Toms Ērenpreiss un viņa komanda ņēmušies atjaunot Latvijas laika slavenāko zīmolu vietējā velosipēdu tirgū – „Ērenpreiss”. Iedvesmu smēlies veco meistardabu atjaunošanā, Toms ar komandu nu rada jau 21.gadsimta velosipēdus.   ... Viss raksts »

RaidījumiGalvenā kļūda ir nedarīt neko

Enno Ence un Evija Ence, Milzu! īpašnieki
08.06.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

„Atrodi brīvu nišu un pierādi, ka vari būt labāks par jebkuru ārvalstu konkurentu,” - ar šādu apņēmību Enno Ence un Evija Ence Latvijā radījuši pirmo graudaugu pārslu ražotni “Milzu!”. Abi ražotnes saimnieki uzsver, ka bez uzkrātās pieredzes importa jomā un banku sfērā, plāna realizācija noteikti būtu daudz grūtāka, tomēr galvenā... Viss raksts »

Pārējos raidījumus skaties šeit