Aktuālā intervija

RakstiLatgalieši ar ķīniešu principiem


11.12.2014.

Strādājot Īrijā, Staņislavs Ratinskis izsapņoja pats savu uzņēmumu, kuru pēc atgriešanās Latgalē ir izveidojis, un tagad viņa ražotie apgaismes stabi ir Soču olimpisko spēļu stadionā, bet vēja ģeneratoru masti - Berlīnē....

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiDara to, kas patīk

Inga Priedīte, ZIB* dibinātāja
21.12.2015.

No Mākslas akadēmijas diplomdarba līdz ikdienas apģērbu zīmolam – tādu ceļu gājusi uzņēmuma ZIB* vadītāja Inga Priedīte. Viņas uzraudzībā nelielā ražotnē, kas drīzāk līdzinās mājīgai šūšanas darbnīcai, top trikotāžas kleitas, reitūži un tunikas, kuras vieno uzņēmuma filozofija...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiDara to, kas patīk

Inga Priedīte, ZIB* dibinātāja
21.12.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

No Mākslas akadēmijas diplomdarba līdz ikdienas apģērbu zīmolam – tādu ceļu gājusi uzņēmuma ZIB* vadītāja Inga Priedīte. Viņas uzraudzībā nelielā ražotnē, kas drīzāk līdzinās mājīgai šūšanas darbnīcai, top trikotāžas kleitas, reitūži un tunikas, kuras vieno uzņēmuma filozofija – ielikt mazliet mākslas ikdienas apģērbā. Rīgā šūtos un apdrukātos apģērbus ar zīmolu ZIB* valkā ne tikai Latvijā, bet pat Singapūrā, Kanādā un Austrālijā.

 

RaidījumiApvienošanās devusi panākumus

Gundega Sauškina, Very Berry īpašniece
14.12.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

„Ja mēs nebūtu apvienojušies, vēl aizvien būtu diezgan lieli nīkuļi,” teic Māra Rudzāte, pēc kuras iniciatīvas seši Latvijas vadošie ogu ražotāji izveidoja kooperatīvu „Baltijas ogu kompānija”. Tagad tā ir valstī lielākais savas nozares uzņēmums un no lielveikalu plauktiem veiksmīgi spiež laukā importa ogas. Kā latvietim atmest... Viss raksts »

RaidījumiLatvijas brūnais zelts

Ivars Višs, Aggregare prokūrists
07.12.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Latvijas brūnais zelts - tā var teikt par Sējas novada uzņēmumā „Aggregare” ražoto priežu mizas mulču. Šo produktu dārznieki izmanto ne vien Latvijas puķu dobēs un apstādījumos, bet arī, piemēram, šeihu pils dārzos un Dubaijas parkos Apvienotajos Arābu Emirātos. No malas raugoties, šķiet, ka pirms pieciem... Viss raksts »

Pārējos raidījumus skaties šeit