Aktuālā intervija

RakstiSilti


30.10.2014.

Dace ir adījusi vienmēr. Tāpat kā viņas mamma un vecmamma. Kad viņai bija 17 gadu, mamma nopirka adāmmašīnu, kas savu laiku bija nokalpojusi Rīgas modēs. Ģimenes sievietes ar to adīja pašu un tuvinieku vajadzībām. Dace adīšanu neaizmirsa...

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiUzņēmējdarbība nav naudas pelnīšana


19.01.2015.

Uzņēmums PAA tika izveidots pirms 22 gadiem, kad tā vadītājs Pēteris Treicis kopā ar domubiedriem uztaisīja veikalā noskatītas vannas kopiju. Patlaban, divas dekādes vēlāk, nu jau konkurenti atdarina PAA oriģinālā dizaina vannas. „Galvenais ir nevis darīt visu pareizi, bet –...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiUzņēmējdarbība nav naudas pelnīšana


19.01.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Uzņēmums PAA tika izveidots pirms 22 gadiem, kad tā vadītājs Pēteris Treicis kopā ar domubiedriem uztaisīja veikalā noskatītas vannas kopiju. Patlaban, divas dekādes vēlāk, nu jau konkurenti atdarina PAA oriģinālā dizaina vannas. „Galvenais ir nevis darīt visu pareizi, bet – uzdrīkstēties,” teic Pēteris Treicis un atzīst, ka nav tipisks uzņēmējs, kura galvenais mērķis ir nopelnīt. „Man tiešām patīk tas ko es daru. Es izbaudu šo procesu pilnībā,” norāda PAA vadītājs P.Treicis. Turklāt šī ir nozare, kurā nevis valsts veido uzņēmuma tēlu, bet gan uzņēmums veido valsts tēlu.

 

RaidījumiLai labi paēstu, sudraba dakšiņa nav vajadzīga

Aigars Kaugars , SIA „Baltic Restaurants Latvia” valdes priekšsēdētājs
12.01.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Lai labi paēstu, sudraba dakšiņa nav vajadzīga! Var iegriezties arī kādā no SIA „Baltic Restaurants Latvia” ēstuvēm Latvijā vai Igaunijā, kā to ik dienu dara tūkstošiem cilvēku. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Aigars Kaugars atzīst, ka 2011. gadā, izpērkot uzņēmumu no „Fazer” koncerna, jaunie īpašnieki riskēja. Taču šodien droši var teikt, ka... Viss raksts »

RaidījumiKā krāsns salabošana pārvērtās biznesā

Gatis Tauriņš, SIA
05.01.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Vēlme mātei keramiķei palīdzēt salabot apdedzināšanas krāsni Gatim Tauriņam izvērtās par nopietnu biznesu. Tā tika izveidots uzņēmums SIA „Keramserviss”, kurā nu jau top dažādas profesionālās krāsnis krietni plašākam patērētāju klāstam. Lai arī Gatis nav mierā ar visu, kas notiek mūsu valstī, viņš ir pārliecināts, ka pārmaiņas sākas no katra personīgi.... Viss raksts »

Pārējos raidījumus skaties šeit