Aktuālā intervija

RakstiSilti


30.10.2014.

Dace ir adījusi vienmēr. Tāpat kā viņas mamma un vecmamma. Kad viņai bija 17 gadu, mamma nopirka adāmmašīnu, kas savu laiku bija nokalpojusi Rīgas modēs. Ģimenes sievietes ar to adīja pašu un tuvinieku vajadzībām. Dace adīšanu neaizmirsa...

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiLatvijā vadošais augsto tehnoloģiju uzņēmums


15.12.2014.

„Kad pirmo reizi nopērc loterijas biļeti un vinnē simt miljonus eiro - tā ir veiksme, bet biznesā viss ir atkarīgs no ļoti daudzu ikdienas darbu kopuma,” - tā uzskata viens no uzņēmuma „Inbokss" īpašniekiem Andris Griķis. Strādājot kopā ar biznesa...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiLatvijā vadošais augsto tehnoloģiju uzņēmums


15.12.2014.
Skatītāju atsauksmes (0)

„Kad pirmo reizi nopērc loterijas biļeti un vinnē simt miljonus eiro - tā ir veiksme, bet biznesā viss ir atkarīgs no ļoti daudzu ikdienas darbu kopuma,” - tā uzskata viens no uzņēmuma „Inbokss" īpašniekiem Andris Griķis. Strādājot kopā ar biznesa partneri Jevgēņiju Kuzņecovu, „Inbokss” izveidots par Latvijā vadošo augsto tehnoloģiju uzņēmumu. Uz jautājumu - kā tas ir izdevies, atbilde abiem ir vienkārša - veiksmīgs lomu sadalījums, skaidri nosprausti mērķi un inženiertehniskās zināšanas. Sākums bijis grūts, un pirmos četrus gadus salds miegs naktīs bijis retums, toties šodien „Inbokss” var lepoties ar vairāk nekā miljonu aktīvo elektronisko pastkastīšu, kuras lieto ne tikai Latvijā, bet pat  Meksikā, Brazīlijā un Peru. Kā simtprocentīgam Latvijas uzņēmumam izdevies radīt globālā mērogā konkurētspējīgu produktu - skaties iedvesmojošo stāstu raidījumā „Latvija var!”.

 

RaidījumiAizraušanās kļūst par biznesu

Dace un Guntars Šults
08.12.2014.
Skatītāju atsauksmes (0)

„Cilvēkam tā ir laime, ja viņš var nodarboties ar to, kas viņam patiešām patīk,” saka Dace Šulta, kuras mūža lielākā aizraušanās - rokdarbi - nu kļuvusi par viņas un vīra Guntara Šulta uzņēmumu. Lai to izveidotu, pāris pameta sakārtoto dzīvi Rīgā un pārcēlās uz Daces dzimtajiem Balviem, kur tika radīts... Viss raksts »

RaidījumiAr vienu kāju ražotnē, ar otru pie klienta

Teiksma Pastora, „Vilomix Baltic” vadītāja
01.12.2014.
Skatītāju atsauksmes (0)

Ar vienu kāju ražotnē, ar otru pie klienta - tas ir viens no lopbarības produktu ražotāja „Vilomix Baltic” darbības principiem.  Būt konkurētspējīgiem mūsdienu tirgus modelī ir neiespējami, ja esi mazs - vismaz „Vilomix Baltic” darbības nišā. Tomēr godīgums pret klientu un darbinieku ir galvenais princips, kas jāievēro. Tikmēr, lai strādātu... Viss raksts »

Pārējos raidījumus skaties šeit