Aktuālā intervija

RakstiLatgalieši ar ķīniešu principiem


11.12.2014.

Strādājot Īrijā, Staņislavs Ratinskis izsapņoja pats savu uzņēmumu, kuru pēc atgriešanās Latgalē ir izveidojis, un tagad viņa ražotie apgaismes stabi ir Soču olimpisko spēļu stadionā, bet vēja ģeneratoru masti - Berlīnē....

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiGalvenais, lai patīk tas, ko dari

Raitis Freimanis, WoodCon vadītājs
05.10.2015.

Raitis Freimanis Baltijā vadošo koka kopņu ražotni ir izveidojis divas reizes. Ekonomiskā krīze, kas „nogalināja” pirmo uzņēmumu, nebija par šķērsli, lai atkal celtos kājās un radītu jaunu ražotni – „WoodCon”. Tagad Raitis kļuvis gudrāks un spēcīgāks! Raitis uzsver, ka galvenais...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiGalvenais, lai patīk tas, ko dari

Raitis Freimanis, WoodCon vadītājs
05.10.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Raitis Freimanis Baltijā vadošo koka kopņu ražotni ir izveidojis divas reizes. Ekonomiskā krīze, kas „nogalināja” pirmo uzņēmumu, nebija par šķērsli, lai atkal celtos kājās un radītu jaunu ražotni – „WoodCon”. Tagad Raitis kļuvis gudrāks un spēcīgāks! Raitis uzsver, ka galvenais ir, lai tas, ko dari, pašam patīk.

RaidījumiVisa pamatā ir sūrs darbs

Sandra Hāna - Valtasa, ADI Kartes izpilddirektore
28.09.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Nekas nenotiek bez neatlaidības, sakostiem zobiem un sviedriem! Tā uzņēmuma „ADI Kartes” izpilddirektore Sandra Hāna-Valtasa saka gan par savu vaļasprieku – garo distanču skriešanu, gan par savu darbu – Latvijā lielākās plastikāta karšu un identifikācijas dokumentu ražotnes vadīšanu. Viņa uzskata, ka abos gadījumos pamatā ir sūrs darbs, reizēm arī dusmu,... Viss raksts »

RaidījumiUzņēmums, kurš veido Latvijas tēlu pasaulē

Aivars Dundurs, D Dupleks īpašnieks
21.09.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Aivars Dundurs ar savu uzņēmumu „D Dupleks” pirms 14 gadiem pasauli pārsteidza ar konceptuāli jaunu munīcijas veidu medniekiem. Šajā laikā pieklusuši skeptiķi, kuri jaunievedumam pasaules tirgū paredzēja pavisam īsu mūžu. Tagad Aivara Dundura izgudrojumus atdarina un zog daudzviet citur pasaulē. Viņš ir gatavs attīstīt savas idejas arī turpmāk, jo izbauda... Viss raksts »

Pārējos raidījumus skaties šeit