Aktuālā intervija

RakstiSilti


30.10.2014.

Dace ir adījusi vienmēr. Tāpat kā viņas mamma un vecmamma. Kad viņai bija 17 gadu, mamma nopirka adāmmašīnu, kas savu laiku bija nokalpojusi Rīgas modēs. Ģimenes sievietes ar to adīja pašu un tuvinieku vajadzībām. Dace adīšanu neaizmirsa...

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiNo kokzāģētavas līdz mūsdienīgai koka paneļu māju, durvju un logu ražotnei

Inguss Pavasars, SIA „Pavasars” īpašnieks
23.03.2015.

„Tās emocijas, kas rodas, redzot, kā cehs rūc, ir neaizstājamas!” - tik aizrautīgi par savu biznesu runā SIA „Pavasars” īpašnieks Inguss Pavasars. Viņš tēva izveidoto kokzāģētavu pārveidojis par mūsdienīgu koka paneļu māju, durvju un logu ražotni. Cenšoties godam rūpēties par...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiNo kokzāģētavas līdz mūsdienīgai koka paneļu māju, durvju un logu ražotnei

Inguss Pavasars, SIA „Pavasars” īpašnieks
23.03.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

„Tās emocijas, kas rodas, redzot, kā cehs rūc, ir neaizstājamas!” - tik aizrautīgi par savu biznesu runā SIA „Pavasars” īpašnieks Inguss Pavasars. Viņš tēva izveidoto kokzāģētavu pārveidojis par mūsdienīgu koka paneļu māju, durvju un logu ražotni. Cenšoties godam rūpēties par dzimtas uzvārdā nosauktā uzņēmuma tēlu, Inguss par galveno savas darbības kritēriju izvirzījis kvalitāti, un tieši kvalitātes dēļ Latvijas uzņēmuma veikumu novērtējis viens no slavenākajiem Zviedrijas arhitektiem – Vasko Trigueiross (Vasco Trigueiros). Kopīgiem spēkiem īstenota drosmīga arhitekta ideja, un tagad Zviedrijā, Gustavsbergā, neparastā vietā stāv pārsteidzoša māja, kas nākusi no Latvijas!

 

RaidījumiKā biroja viens kvadrātmetrs gadā ģenerē 11 tūkstošus eiro

Kristaps Kvelde un Artūrs Svekris, uzņēmuma „Nordtext” īpašnieki
16.03.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Lielākais tulkošanas birojs Latvijā ar vietējo kapitālu - uzņēmums “Nordtext” - gadā veic 7,5 tūkstošus pasūtījumu 240 dažādās valodu kombinācijās, eksportējot savus pakalpojumus uz 34 pasaules valstīm, un nodarbina vairākus tūkstošus tulku visā pasaulē. Biroja deviņu gadu darbības laikā uzņēmums uzaudzējis muskuļus, lai nu varētu apgalvot, ka ir gatavs konkurēt... Viss raksts »

RaidījumiAttīstot biznesu, cenšas nenovirzīties no nospraustā kursa

Agris Kārkliņš, uzņēmuma „Auto Cardan” vadītājs
09.03.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Tepat Latvijā - Aizkrauklē esošā uzņēmuma „Auto Cardan” ražotie vai remontētie kardāni brauc ne vien pa Baltijas, Skandināvijas un Krievijas ceļiem, bet arī pa Dakāras rallija „bezceļiem”. Uzņēmums apkalpo autoservisus, lauksaimniekus, autosportistus un ikdienas braucējus, pat Igaunijas armiju! Uzņēmuma „Auto Cardan” vadītājs Agris Kārkliņš, attīstot biznesu, cenšas nenovirzīties no nospraustā... Viss raksts »

Pārējos raidījumus skaties šeit