Aktuālā intervija

RakstiSilti


30.10.2014.

Dace ir adījusi vienmēr. Tāpat kā viņas mamma un vecmamma. Kad viņai bija 17 gadu, mamma nopirka adāmmašīnu, kas savu laiku bija nokalpojusi Rīgas modēs. Ģimenes sievietes ar to adīja pašu un tuvinieku vajadzībām. Dace adīšanu neaizmirsa...

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiLai ieietu ārvalstu tirgos jāsakārto sava māja un jāatrod skaidra niša

Arnis Lācis, “3L Technologies” vadītājs
13.04.2015.

Lai sekmīgi ieietu ārvalstu tirgos, vispirms jāsakārto sava māja un jāatrod skaidra niša, kurā būsi gatavs konkurēt ar labākajiem. Par to pārliecināts Arnis Lācis, kura izveidotais uzņēmums “3L Technologies” kļuvis par ēku fasāžu ekspertu, eksporta tirgiem radot turpat 80% produkcijas....

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiLai ieietu ārvalstu tirgos jāsakārto sava māja un jāatrod skaidra niša

Arnis Lācis, “3L Technologies” vadītājs
13.04.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Lai sekmīgi ieietu ārvalstu tirgos, vispirms jāsakārto sava māja un jāatrod skaidra niša, kurā būsi gatavs konkurēt ar labākajiem. Par to pārliecināts Arnis Lācis, kura izveidotais uzņēmums “3L Technologies” kļuvis par ēku fasāžu ekspertu, eksporta tirgiem radot turpat 80% produkcijas. Arnis neslēpj, ka nonākšana uz „sava ceļa” nav bijusi bez... Viss raksts »

RaidījumiDarba zaudēšana kā pamudinājums uzsākt savu biznesu

Valdis Jirgens, "Drukātava" dibinātājs un līdzīpašnieks
30.03.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Kāds varbūt algota darba zaudēšanu uzskata par traģēdiju, bet Valdim Jirgenam šāds pavērsiens izrādījās kā izšķirošais pamudinājums uzsākt savu biznesu. Kopā ar partneriem sācis no nulles, tagad - deviņus gadus vēlāk - viņš vada Latvijā lielāko digitālās drukas uzņēmumu „Drukātava”. Izveidojot uzņēmumu, Valdis par eksportēšanu pat nesapņoja, bet šodien aptuveni... Viss raksts »

RaidījumiNo kokzāģētavas līdz mūsdienīgai koka paneļu māju, durvju un logu ražotnei

Inguss Pavasars, SIA „Pavasars” īpašnieks
23.03.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

„Tās emocijas, kas rodas, redzot, kā cehs rūc, ir neaizstājamas!” - tik aizrautīgi par savu biznesu runā SIA „Pavasars” īpašnieks Inguss Pavasars. Viņš tēva izveidoto kokzāģētavu pārveidojis par mūsdienīgu koka paneļu māju, durvju un logu ražotni. Cenšoties godam rūpēties par dzimtas uzvārdā nosauktā uzņēmuma tēlu, Inguss par galveno savas darbības... Viss raksts »

RaidījumiKā biroja viens kvadrātmetrs gadā ģenerē 11 tūkstošus eiro

Kristaps Kvelde un Artūrs Svekris, uzņēmuma „Nordtext” īpašnieki
16.03.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Lielākais tulkošanas birojs Latvijā ar vietējo kapitālu - uzņēmums “Nordtext” - gadā veic 7,5 tūkstošus pasūtījumu 240 dažādās valodu kombinācijās, eksportējot savus pakalpojumus uz 34 pasaules valstīm, un nodarbina vairākus tūkstošus tulku visā pasaulē. Biroja deviņu gadu darbības laikā uzņēmums uzaudzējis muskuļus, lai nu varētu apgalvot, ka ir gatavs konkurēt... Viss raksts »

RaidījumiAttīstot biznesu, cenšas nenovirzīties no nospraustā kursa

Agris Kārkliņš, uzņēmuma „Auto Cardan” vadītājs
09.03.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Tepat Latvijā - Aizkrauklē esošā uzņēmuma „Auto Cardan” ražotie vai remontētie kardāni brauc ne vien pa Baltijas, Skandināvijas un Krievijas ceļiem, bet arī pa Dakāras rallija „bezceļiem”. Uzņēmums apkalpo autoservisus, lauksaimniekus, autosportistus un ikdienas braucējus, pat Igaunijas armiju! Uzņēmuma „Auto Cardan” vadītājs Agris Kārkliņš, attīstot biznesu, cenšas nenovirzīties no nospraustā... Viss raksts »

RaidījumiRažo labā kvalitātē advancētas ierīces

Ilmārs Osmanis, „Hansa Matrix” īpašnieks
02.03.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Uzņēmumu grupu „Hansa Matrix”, kurā ietilpst elektronisko sistēmu ražošanas rūpnīcas Ogrē un Ventspilī, bet Mārupē jauns pētniecības un produktu attīstības centrs, Ilmārs Osmanis izveidoja ar ļoti skaidru mērķi: „Ražot labā kvalitātē advancētas ierīces." Patlaban jau „Hansa Matrix” profesionālajā vidē ir atzīts par vienu no modernākajiem ražotājiem Ziemeļeiropā. Ilmārs atzīst, ka... Viss raksts »

123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142»