Aktuālā intervija

RakstiLatgalieši ar ķīniešu principiem


11.12.2014.

Strādājot Īrijā, Staņislavs Ratinskis izsapņoja pats savu uzņēmumu, kuru pēc atgriešanās Latgalē ir izveidojis, un tagad viņa ražotie apgaismes stabi ir Soču olimpisko spēļu stadionā, bet vēja ģeneratoru masti - Berlīnē....

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiBiznesā svarīga apņēmība, disciplīna un aizrautība

Gints Švalkovskis, Žogu fabrikas izpilddirektors
16.11.2015.

Baltijā lielākais žogu ražošanas uzņēmums „Žogu fabrika” nesen nonāca ziņās, piegādājot Ungārijai žogu, kas izmantots, lai regulētu bēgļu plūsmu uz tās robežām. „Žogu fabrika” īpašniekiem Gintam Švalkovskim un Dmitrijam Gorņevam tas bija kā apstiprinājums, ka arī Eiropā...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiBiznesā svarīga apņēmība, disciplīna un aizrautība

Gints Švalkovskis, Žogu fabrikas izpilddirektors
16.11.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Baltijā lielākais žogu ražošanas uzņēmums „Žogu fabrika” nesen nonāca ziņās, piegādājot Ungārijai žogu, kas izmantots, lai regulētu bēgļu plūsmu uz tās robežām. „Žogu fabrika” īpašniekiem Gintam Švalkovskim un Dmitrijam Gorņevam tas bija kā apstiprinājums, ka arī Eiropā viņi ir pamanīti. Sākuši savu uzņēmumu, uzstādot žogus, kādā... Viss raksts »

RaidījumiMisija - īstenot sabiedrībai nepieciešamas idejas

Ēriks Vilcāns, Linum Color direktors
09.11.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Atrast un īstenot sabiedrībai nepieciešamas zaļās idejas – to par savu misiju izvirzījis Iecavas uzņēmums „Linum Color”. Tas ražo ekoloģiskus, videi draudzīgus kokapstrādes līdzekļus, kuru pamatā ir Latvijā audzētu eļļas linu sēklas. No tām izspiestā eļļa uzņēmumā pārtop pernicā, krāsās un beicēs, kas tirgū pazīstamas ar... Viss raksts »

RaidījumiMākslīgais intelekts

Juris Pūce, uzņēmums „Klein Tech Services” vadītājs
02.11.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Mākslīgais intelekts – produkts, ar kuru Latvijas uzņēmums „Klein Tech Services” izkonkurē pat pasaules lielākos programmatūras izstrādātājus. Uzņēmuma radītās sistēmas izmanto gan vietējie, gan ārzemju kravu pārvadātāji, lai apsekotu, piemēram, ostā ienākošos konteinerus vai no kaimiņvalsts iebraucošā kravas vilciena vagonus. Uzņēmuma vadītājs Juris Pūce ir... Viss raksts »

RaidījumiRažošanas pamatā kvalitatīvas Latvijas izejvielas

Dzintars Daugulis, Daugulis & Partneri valdes priekšsēdētājs
26.10.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Jau padomju laikos, strādājot par atslēdznieku, Dzintars Daugulis juta spēcīgu vēlmi darīt ko savu. Biškopību, ko viņš no hobija pārvērta par ienesīgu biznesu, nu jau divas desmitgades nomainījis uzņēmums „Daugulis & Partneri”. Tas tagad zināms kā viens no lielākajiem sausiņu, grauzdiņu un mafinu ražotājiem valstī. Kā izveidots šis Līvānu uzņēmums... Viss raksts »

RaidījumiBiznesā svarīga mērķtiecība, intuīcija, azarts un komanda

Māris Legzdiņš, Malevss valdes priekšsēdētājs
19.10.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Kod, kurā pirkstā gribi, visi sāp! Tā par saviem trim lolojumiem – konditoreju-kafejnīcu, restorānu „Policijas akadēmija” un siera ražotni „SierŠtelle” – saka SIA „Malevss” valdes priekšsēdētājs Māris Legzdiņš. Uzņēmuma vadītājs uzskata, ka izaugsme divdesmit gadu laikā bijusi iespējama, pateicoties mērķtiecībai, intuīcijai, azartam un komandai. Minētie faktori gadu no gada palīdz... Viss raksts »

RaidījumiUzņēmēji, kuri gatavi riskēt

Andrejs Vīks, Glass Muse projektu vadītājs
12.10.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Latvijas stikla dizaina zīmols „Glass Muse” radies, profesionāliem māksliniekiem satiekoties ar uzņēmējiem, kuri gatavi riskēt, ticot, ka radošie eksperimenti jeb vienkārši dauzīšanas ar idejām par stiklu tiks atzīti un novērtēti pasaulē. Trīs darbības gadu laikā Arta Nīmaņa un Andreja Vīka uzsāktais projekts sevi attaisnojis, ļaujot pasaulei piedāvāt mūsdienīgu dizainu un... Viss raksts »

123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445»