Aktuālā intervija

RakstiSilti


30.10.2014.

Dace ir adījusi vienmēr. Tāpat kā viņas mamma un vecmamma. Kad viņai bija 17 gadu, mamma nopirka adāmmašīnu, kas savu laiku bija nokalpojusi Rīgas modēs. Ģimenes sievietes ar to adīja pašu un tuvinieku vajadzībām. Dace adīšanu neaizmirsa...

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiUzņēmums, kas uz savas „ādas” izjutis lielas pārmaiņas

Vladimirs Balakins, „Velme Classic” valdes loceklis
23.02.2015.

Apģērbu ražotājs „Velme Classic” uz savas ādas ir izjutis, kas notiek, ja ārvalstu pasūtītājs, kurš Latvijā pircis vien lētu darba spēku, aiziet uz citām valstīm. Tā bijusi laba mācība un pamudinājums radīt pievienoto vērtību savai produkcijai. Kāds bijis pārmaiņu ceļš...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiUzņēmums, kas uz savas „ādas” izjutis lielas pārmaiņas

Vladimirs Balakins, „Velme Classic” valdes loceklis
23.02.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Apģērbu ražotājs „Velme Classic” uz savas ādas ir izjutis, kas notiek, ja ārvalstu pasūtītājs, kurš Latvijā pircis vien lētu darba spēku, aiziet uz citām valstīm. Tā bijusi laba mācība un pamudinājums radīt pievienoto vērtību savai produkcijai. Kāds bijis pārmaiņu ceļš no padomju laiku megarūpnīcas līdz uzņēmumam, kas atbilst 21.gadsimta garam?... Viss raksts »

RaidījumiZināšanas, pieredze un spēja mācīties no pašu kļūdām

Arnis Petrānis, SIA "Peruza" valdes priekšsēdētājs, Roberts Dlohi, SIA „Peruza” valdes loceklis,
16.02.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Zināšanas, pieredze un spēja mācīties no pašu kļūdām – tā ir uzņēmuma „Peruza” panākumu formula. Šajā uzņēmumā no rasējuma līdz industriālās ražošanas prasībām atbilstošām konstrukcijām top dažādas ražošanas iekārtas pārtikas, farmācijas un kosmētikas nozarei. „Peruza” zivju apstrādes iekārtas ar uzrakstu „Ražots Latvijā” izmanto no Kamčatkas austrumos līdz Kanādas Lielajiem Ezeriem... Viss raksts »

RaidījumiPatriotisms var izpauzties arī uzņēmējdarbībā

Anita Lielpētere, mikrobioloģe, „Bioefekts” vadītāja
09.02.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

„Mēs savus mikrobioloģiskos preparātus necenšamies pārdot ārzemēs, jo tas ir mūsu produkts! Latvijai to vajag, un lai tas paliek mūsu zemei,”- tik principiāla un patriotiska ir uzņēmēja un mikrobioloģe Anita Lielpētere. Viņas uzņēmums „Bioefekts” izstrādā un ražo dzīvus mikroorganismus saturošus līdzekļus augsnei. Klientu vidū ir gan lielie lauksaimnieki, gan mazdārziņu... Viss raksts »

RaidījumiKā nepadoties grūtību priekšā

Viktors Grūtups, "Rāmkalni" saimnieks
02.02.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Pirms 15 gadiem sācis ar nelielu laivu nomu, uzņēmuma „Rāmkalni” saimnieks Viktors Grūtups šodien jau nodarbina 140 cilvēkus, gan piedāvājot klientiem aktīvu atpūtu Gaujas krastos, gan priecējot viņu vēderus un popularizējot Latvijas mazos pārtikas ražotājus. Tikmēr pats par Rāmkalnu spožāko nākotnes izaicinājumu uzņēmies dabisko lauku gardumu - sukāžu - invāziju... Viss raksts »

RaidījumiMāksla var kļūt par veiksmīgu eksporta preci

Artis Nīmanis, „Angel Glass Design” vadītājs
26.01.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

„Laikam ejot, esmu sapratis, ka, radot produktu, gandarījums slēpjas nevis galarezultātā, bet procesā,” - tā par aizvadīto desmitgadi pie uzņēmuma „Angel Glass Design” stūres teic mākslinieks Artis Nīmanis. Viņa radītos stikla traukus un dizaina priekšmetus var nopirkt Latvijā, Eiropā, ASV un pat Japānā. Artis Nīmanis ir dzīvs pierādījums tam, ka... Viss raksts »

RaidījumiUzņēmējdarbība nav naudas pelnīšana


19.01.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Uzņēmums PAA tika izveidots pirms 22 gadiem, kad tā vadītājs Pēteris Treicis kopā ar domubiedriem uztaisīja veikalā noskatītas vannas kopiju. Patlaban, divas dekādes vēlāk, nu jau konkurenti atdarina PAA oriģinālā dizaina vannas. „Galvenais ir nevis darīt visu pareizi, bet – uzdrīkstēties,” teic Pēteris Treicis un atzīst, ka nav tipisks uzņēmējs,... Viss raksts »

1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041»