Aktuālā intervija

RakstiSilti


30.10.2014.

Dace ir adījusi vienmēr. Tāpat kā viņas mamma un vecmamma. Kad viņai bija 17 gadu, mamma nopirka adāmmašīnu, kas savu laiku bija nokalpojusi Rīgas modēs. Ģimenes sievietes ar to adīja pašu un tuvinieku vajadzībām. Dace adīšanu neaizmirsa...

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiNo kokzāģētavas līdz mūsdienīgai koka paneļu māju, durvju un logu ražotnei

Inguss Pavasars, SIA „Pavasars” īpašnieks
23.03.2015.

„Tās emocijas, kas rodas, redzot, kā cehs rūc, ir neaizstājamas!” - tik aizrautīgi par savu biznesu runā SIA „Pavasars” īpašnieks Inguss Pavasars. Viņš tēva izveidoto kokzāģētavu pārveidojis par mūsdienīgu koka paneļu māju, durvju un logu ražotni. Cenšoties godam rūpēties par...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiNo kokzāģētavas līdz mūsdienīgai koka paneļu māju, durvju un logu ražotnei

Inguss Pavasars, SIA „Pavasars” īpašnieks
23.03.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

„Tās emocijas, kas rodas, redzot, kā cehs rūc, ir neaizstājamas!” - tik aizrautīgi par savu biznesu runā SIA „Pavasars” īpašnieks Inguss Pavasars. Viņš tēva izveidoto kokzāģētavu pārveidojis par mūsdienīgu koka paneļu māju, durvju un logu ražotni. Cenšoties godam rūpēties par dzimtas uzvārdā nosauktā uzņēmuma tēlu, Inguss par galveno savas darbības... Viss raksts »

RaidījumiKā biroja viens kvadrātmetrs gadā ģenerē 11 tūkstošus eiro

Kristaps Kvelde un Artūrs Svekris, uzņēmuma „Nordtext” īpašnieki
16.03.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Lielākais tulkošanas birojs Latvijā ar vietējo kapitālu - uzņēmums “Nordtext” - gadā veic 7,5 tūkstošus pasūtījumu 240 dažādās valodu kombinācijās, eksportējot savus pakalpojumus uz 34 pasaules valstīm, un nodarbina vairākus tūkstošus tulku visā pasaulē. Biroja deviņu gadu darbības laikā uzņēmums uzaudzējis muskuļus, lai nu varētu apgalvot, ka ir gatavs konkurēt... Viss raksts »

RaidījumiAttīstot biznesu, cenšas nenovirzīties no nospraustā kursa

Agris Kārkliņš, uzņēmuma „Auto Cardan” vadītājs
09.03.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Tepat Latvijā - Aizkrauklē esošā uzņēmuma „Auto Cardan” ražotie vai remontētie kardāni brauc ne vien pa Baltijas, Skandināvijas un Krievijas ceļiem, bet arī pa Dakāras rallija „bezceļiem”. Uzņēmums apkalpo autoservisus, lauksaimniekus, autosportistus un ikdienas braucējus, pat Igaunijas armiju! Uzņēmuma „Auto Cardan” vadītājs Agris Kārkliņš, attīstot biznesu, cenšas nenovirzīties no nospraustā... Viss raksts »

RaidījumiRažo labā kvalitātē advancētas ierīces

Ilmārs Osmanis, „Hansa Matrix” īpašnieks
02.03.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Uzņēmumu grupu „Hansa Matrix”, kurā ietilpst elektronisko sistēmu ražošanas rūpnīcas Ogrē un Ventspilī, bet Mārupē jauns pētniecības un produktu attīstības centrs, Ilmārs Osmanis izveidoja ar ļoti skaidru mērķi: „Ražot labā kvalitātē advancētas ierīces." Patlaban jau „Hansa Matrix” profesionālajā vidē ir atzīts par vienu no modernākajiem ražotājiem Ziemeļeiropā. Ilmārs atzīst, ka... Viss raksts »

RaidījumiUzņēmums, kas uz savas „ādas” izjutis lielas pārmaiņas

Vladimirs Balakins, „Velme Classic” valdes loceklis
23.02.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Apģērbu ražotājs „Velme Classic” uz savas ādas ir izjutis, kas notiek, ja ārvalstu pasūtītājs, kurš Latvijā pircis vien lētu darba spēku, aiziet uz citām valstīm. Tā bijusi laba mācība un pamudinājums radīt pievienoto vērtību savai produkcijai. Kāds bijis pārmaiņu ceļš no padomju laiku megarūpnīcas līdz uzņēmumam, kas atbilst 21.gadsimta garam?... Viss raksts »

RaidījumiZināšanas, pieredze un spēja mācīties no pašu kļūdām

Arnis Petrānis, SIA "Peruza" valdes priekšsēdētājs, Roberts Dlohi, SIA „Peruza” valdes loceklis,
16.02.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Zināšanas, pieredze un spēja mācīties no pašu kļūdām – tā ir uzņēmuma „Peruza” panākumu formula. Šajā uzņēmumā no rasējuma līdz industriālās ražošanas prasībām atbilstošām konstrukcijām top dažādas ražošanas iekārtas pārtikas, farmācijas un kosmētikas nozarei. „Peruza” zivju apstrādes iekārtas ar uzrakstu „Ražots Latvijā” izmanto no Kamčatkas austrumos līdz Kanādas Lielajiem Ezeriem... Viss raksts »

123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142»