Aktuālā intervija

RakstiLuksusprece dvēselei

Jānis Kalniņš
01.01.1970.

Dzimis vijolnieka un pianistes ģimenē, Jānis Kalniņš nekļuva par profesionālu mūziķi, toties viņš ir izcilākais Latvijas ērģeļu meistars un Ugāles ērģeļbūves darbnīcas īpašnieks - mācītājs un uzņēmējs vienā personā. Bībeli sauc par visu grāmatu grāmatu, savukārt visu...

_
Aktuālais raidījums

Raidījumi Bērnības sapņu piepildītāja - maiznīca

Kārlis Zemešs, „Dona” valdes priekšsēdētājs
14.04.2014.

Grūti būs atrast vēl kādu valsti ar tik lielu maizes daudzveidību kā Latvijā - par to pārliecināts Kārlis Zemešs, kurš vada lielāko no mūsu valsts mazajām maiznīcām - „Dona". Pirms vairāk nekā 20 gadiem sākot vien ar rudzu maizi un...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiAr domu par galarezultātu

Roberts Joma, Ēriks Kiops
21.11.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Vienīgais, ko viņi zināja, uzsākot plēvju ražošanu, bija tas, kādam ir jābūt gala produktam. Visu pārējo viņi uzzināja, mēģinot to izgatavot. To atceroties, uzņēmuma „Baltic Polymers” īpašnieki var smieties, jo šodien viņu ražotos polietilēna atkritumu maisus novērtē pircēji gan vietējā, gan ārvalstu tirgos. Lai uzsāktu pavisam jauna pārtikas iesaiņojuma ražošanu,... Viss raksts »

RaidījumiIT uzņēmumam Blumentals Solutions- klienti 100 valstīs

Kārlis Blūmentāls
14.11.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Šodien veiksmīgs bizness neprasa lielus ieguldījumus, dārgas iekārtas un ražošanas telpas. Uzņēmuma „Blumentals Solutions” klientu ģeogrāfija aptver vairāk nekā 100 valstis. Uzņēmuma īpašnieks ir vienīgais tā pilna laika darbinieks, un viņa birojs atrodas guļamistabā. Uzņēmums izstrādā datorprogrammas gan profesionāļiem, gan sadzīves datorlietotājiem. Kopš pirmās veiksmīgās datorprogrammas izstrādes Kārlis Blūmentāls pārdevis... Viss raksts »

RaidījumiNo diriģenta pults par tipogrāfijas vadītāju

Egīls Vētra
07.11.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Diriģents un pasākumu vadītājs Egīls Vētra par tipogrāfijas īpašnieku un vadītāju kļuva nejauši: kāds partneris bankrotēja, nespēja atdot parādu un piedāvāja pārņemt poligrāfijas iekārtas. Septiņu gadu laikā uzņēmums, kurš sāka ar divām vecām ierīcēm, izaudzis par modernu tipogrāfiju ar jaudīgu tehnisko nodrošinājumu. Uzņēmuma "Eveko" nākamais mērķis – strauji kāpināt eksporta... Viss raksts »

RaidījumiMežcirtēji gūst panākumus

Aigars Nitišs
31.10.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Trijatā strādājot meža cirsmā – tā pirms 18 gadiem radās ideja par savu uzņēmumu. Šodien SIA "Ošukalns" ir daudznozaru uzņēmums, kas nodarbojas ar mežizstrādi, kokapstrādi, ceļu būvi, karjera izstrādi un enerģētiku. Biznesa diversifikācija dažādās nozarēs palīdzējusi uzņēmumam pārdzīvot krīzi bez zaudējumiem un nosargāt pozīcijas eksporta tirgos Skandināvijā un Vācijā.... Viss raksts »

Raidījumi


24.10.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Ražošanas milzis "Dzintars" deviņdesmito gadu sākumā atbrīvojās no padomju plānveida ekonomikas diktāta, taču pazaudēja stabilos ārvalstu tirgus. Paturot veco zīmolu, uzņēmums zaudēja arī vietējā klienta uzmanību. Tomēr, laikus izvirzot mērķi – ieviest Eiropas Savienības standartus –, uzņēmumam izdevās radīt mūsdienīgu ražotni, pieprasītus produktus un atdzīvināt pircēju interesi postpadomju telpā. Pašlaik... Viss raksts »

RaidījumiLatvāņi - koktēlnieka veiksmīgais bizness

Laimonis Onzuls
17.10.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Kad Laimonis Onzuls pirms 15 gadiem dibināja zemnieku saimniecību, viņa mērķis bija pieticīgs – atrast veidu, kā izdzīvot laukos. Pamazām koktēlnieka arodu Laimonis nomainīja pret uzņēmēja ikdienu. Šodien vecās fermas vietā uzņēmums "Latvāņi" izveidojis plašu kokrūpniecības kompleksu. Uzņēmums no trim darbiniekiem un viena lentzāģa izaudzis līdz 200 darbinieku kolektīvam ar... Viss raksts »

«1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435»