Aktuālā intervija

RakstiSilti


30.10.2014.

Dace ir adījusi vienmēr. Tāpat kā viņas mamma un vecmamma. Kad viņai bija 17 gadu, mamma nopirka adāmmašīnu, kas savu laiku bija nokalpojusi Rīgas modēs. Ģimenes sievietes ar to adīja pašu un tuvinieku vajadzībām. Dace adīšanu neaizmirsa...

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiLatvijā vadošais augsto tehnoloģiju uzņēmums


15.12.2014.

„Kad pirmo reizi nopērc loterijas biļeti un vinnē simt miljonus eiro - tā ir veiksme, bet biznesā viss ir atkarīgs no ļoti daudzu ikdienas darbu kopuma,” - tā uzskata viens no uzņēmuma „Inbokss" īpašniekiem Andris Griķis. Strādājot kopā ar biznesa...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiNo Rietumiem līdz Austrumiem

Edgars un Aivars Kļaviņi
28.05.2012.
Skatītāju atsauksmes (0)

Sākuši savu uzņēmumu vienkāršā garāžā pirms 21 gada, brāļi Aivars un Edgars Kļaviņi nu var lepoties ar lielāko zāģripu ražotni Baltijā, kuras ražotā produkcija pazīstama pat līdz Japānas robežām. Izejvielas iepērk Rietumos, pievienoto vērtību rada Rēzeknē, bet pārdod – pārsvarā Austrumos. Lai arī ierēdņu attieksme reizi pa reizei noved līdz... Viss raksts »

RaidījumiNovērtēti teju visā pasaulē

Aleksejs Vladiševs, Sergejs Sorokins
21.05.2012.
Skatītāju atsauksmes (1)

Monitoringa sistēma Zabbix ir pazīstama ar savu augsto darba efektivitāti un stabilitāti, izmantošanas vienkāršību un elastību, tādēļ, pēc mūsu domām viņa ir tik populāra visā pasaulē. Dotajā brīdī Zabbix izmanto gan mazie uzņēmumi, gan lielas korporācijas banku un finanšu nozarē, apdrošināšanas uzņēmumi, IT un telekomunikāciju jomā strādājošie uzņēmumi, veselības aprūpes... Viss raksts »

RaidījumiLatgalē top pasaulē lielākie bērza saplākšņi

Jānis Staris
14.05.2012.
Skatītāju atsauksmes (1)

Jānis Staris mežsaimniecību studēja, lai nebūtu jāstrādā rūpnīcā, taču nu jau otro gadu desmitu viņš vada vienu no vadošajām ražotnēm Latgalē. Turklāt – ar prieku, jo var lepoties, ka „Latvijas Finiera” meitas uzņēmumā „VEREMS” top pasaulē lielākie bērza saplākšņi. Kāpēc reģiona lielākais darba devējs saka „paldies” krīzei un kā viņš... Viss raksts »

RaidījumiLatvijas apse pirtīs visā pasaulē

Druvis Paeglis
07.05.2012.
Skatītāju atsauksmes (0)

Kokapstrādes uzņēmuma „4Plus” līdzīpašnieks Druvis Paeglis nelabprāt aizraujas ar apcerēm par inovatīviem risinājumiem un augstu pievienoto vērtību. Viņš ir pārliecināts, ka jāsaimnieko gudri – resursi jāizmanto maksimāli lietderīgi. Un lietderīgi var izmantot arī apsi, kas joprojām tiek uzskatīta par mazvērtīgu koksni... līdz brīdim, kamēr tai atrasta īstā vieta. Tagad no... Viss raksts »

RaidījumiAtrod jaunu biznesa nišu un gūst panākumus Ziemeļeiropā

Aldis Circenis, Miks Dzelde
30.04.2012.
Skatītāju atsauksmes (0)

Saskatot biznesa perspektīvas līdz tam salīdzinoši brīvajā biroju krēslu tirgus nišā, pirms 13 gadiem radās pašmāju uzņēmums „Rīgas Krēslu Fabrika”. Šo gadu laikā ar pašu saražotajiem krēsliem iekarota Latvija, un nu skats vērsts konceptuāli citādu mēbeļu virzienā. Krīzes ietekmē „Rīgas Krēslu Fabrika” atradusi jaunu, eksportspējīgu nišu - liekti līmētā saplākšņa... Viss raksts »

RaidījumiMadaras panākumus veido

Lotte Tisenkopfa - Iltnere
23.04.2012.
Skatītāju atsauksmes (1)

Pirms sešiem gadiem četras sievietes izveidoja uzņēmumu, kas ražo kosmētiku. Apņēmīgā četrotne uzsāka Latvijā ko pavisam jaunu un nebijušu – ražot ekoloģisko kosmētiku no Latvijas dabā pieejamiem resursiem. Ar katru dienu uzņēmums MADARA pilnveidojas, paplašina piedāvājuma klāstu un pēta Latvijas zemes augus, kas palīdz uzlabot ikviena cilvēka ādas veselību. „Zaļa”... Viss raksts »

«123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839»