Aktuālā intervija

RakstiAr zibenszeļļu jaudu


28.05.2014.

Sākuši ar lauku saimniecību elektrificēšanu padomju gados, energofirma Jauda arī pusgadsimtu vēlāk turpina visu Latviju apgādāt ar elektroiekārtām, bet nesen spērusi kāju jaunā nišā - ražo sistēmas, ko izmanto naftas ieguves biznesā....

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiNo importētājiem par ražotājiem

Linards Kovaļevskis, "Liko-R" īpašnieks
08.09.2014.

No importētājiem par ražotājiem - briļļu lēcu izgatavotāja „Liko-R” produkcija kļuvusi par veiksmīgu importa preču aizstājēju. Turklāt produkcijas kvalitāte ir atbilstoša pasaules augstākajiem standartiem. Vienīgā šāda veida laboratorija Baltijā ir ģimenes uzņēmums, kas apliecina, ka arī Latvija var!   ...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiNo diriģenta pults par tipogrāfijas vadītāju

Egīls Vētra
07.11.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Diriģents un pasākumu vadītājs Egīls Vētra par tipogrāfijas īpašnieku un vadītāju kļuva nejauši: kāds partneris bankrotēja, nespēja atdot parādu un piedāvāja pārņemt poligrāfijas iekārtas. Septiņu gadu laikā uzņēmums, kurš sāka ar divām vecām ierīcēm, izaudzis par modernu tipogrāfiju ar jaudīgu tehnisko nodrošinājumu. Uzņēmuma "Eveko" nākamais mērķis – strauji kāpināt eksporta... Viss raksts »

RaidījumiMežcirtēji gūst panākumus

Aigars Nitišs
31.10.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Trijatā strādājot meža cirsmā – tā pirms 18 gadiem radās ideja par savu uzņēmumu. Šodien SIA "Ošukalns" ir daudznozaru uzņēmums, kas nodarbojas ar mežizstrādi, kokapstrādi, ceļu būvi, karjera izstrādi un enerģētiku. Biznesa diversifikācija dažādās nozarēs palīdzējusi uzņēmumam pārdzīvot krīzi bez zaudējumiem un nosargāt pozīcijas eksporta tirgos Skandināvijā un Vācijā.... Viss raksts »

Raidījumi


24.10.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Ražošanas milzis "Dzintars" deviņdesmito gadu sākumā atbrīvojās no padomju plānveida ekonomikas diktāta, taču pazaudēja stabilos ārvalstu tirgus. Paturot veco zīmolu, uzņēmums zaudēja arī vietējā klienta uzmanību. Tomēr, laikus izvirzot mērķi – ieviest Eiropas Savienības standartus –, uzņēmumam izdevās radīt mūsdienīgu ražotni, pieprasītus produktus un atdzīvināt pircēju interesi postpadomju telpā. Pašlaik... Viss raksts »

RaidījumiLatvāņi - koktēlnieka veiksmīgais bizness

Laimonis Onzuls
17.10.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Kad Laimonis Onzuls pirms 15 gadiem dibināja zemnieku saimniecību, viņa mērķis bija pieticīgs – atrast veidu, kā izdzīvot laukos. Pamazām koktēlnieka arodu Laimonis nomainīja pret uzņēmēja ikdienu. Šodien vecās fermas vietā uzņēmums "Latvāņi" izveidojis plašu kokrūpniecības kompleksu. Uzņēmums no trim darbiniekiem un viena lentzāģa izaudzis līdz 200 darbinieku kolektīvam ar... Viss raksts »

RaidījumiUppe - no servisa līdz ražotājam


10.10.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Stikla konstrukciju projektēšanas un montāžas uzņēmums SIA "Uppe" tika radīts pašā ekonomiskās krīzes kulminācijā. Pāris gadu laikā uzņēmums apsteidzis pieticīgās prognozes par izaugsmi. Bērnudārzs Vācijā, modernās mākslas muzejs bijušajā kaviāra fabrikā Skandināvijā, ekskluzīvas privātmājas Rīgā, Krievijā un Norvēģijā – "Uppes" specializācija ir sarežģīti projekti ar augstiem tehnisko prasību izaicinājumiem. Lai... Viss raksts »

RaidījumiLatvijas našķi iekaro pasauli

Līga Grīsle
03.10.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Arī ražojot vienu no senākajiem saldumiem Latvijā – piena konfekti “Gotiņa”, nemitīgi jādomā par jaunu piedāvājumu tirgū. Saldo kārumu “Saldus pārtikas kombināts” patlaban piedāvā 18 dažādās versijās, un pusi produkcijas uzņēmums eksportē uz 7 valstīm.... Viss raksts »

«12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637»