Aktuālā intervija

RakstiAr zibenszeļļu jaudu


28.05.2014.

Sākuši ar lauku saimniecību elektrificēšanu padomju gados, energofirma Jauda arī pusgadsimtu vēlāk turpina visu Latviju apgādāt ar elektroiekārtām, bet nesen spērusi kāju jaunā nišā - ražo sistēmas, ko izmanto naftas ieguves biznesā....

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiCeļš no maza panīkuša gatera līdz lielam ražotājam


20.10.2014.

„Mans darbs ir mana izklaide,” teic uzņēmuma „Gaujas koks” izveidotājs un īpašnieks Vitālijs Čmihovs. Pirms 23 gadiem uzņēmuma „Gaujas koks” stāsts sākās ar viena panīkuša gatera pārņemšanu, kurā strādāja divi cilvēki. Tagad tas ir viens no vadošajiem savas jomas spēlētājiem...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiNav sliktu ideju, slikts var būt tikai izpildījums

Armands Mucenieks
19.12.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Armandam Muceniekam piemīt divas biznesam noderīgas īpašības: viņam patīk uzsākt ko jaunu, un viņam nepatīk atkāpties. Tādēļ piecu gadu laikā viņš divas reizes sācis ražošanas izveidi no nulles. „Nevar būt, ka ideja ir slikta. Slikts var būt tikai izpildījums,” ticot šai paša formulētajai atziņai, viņam izdevies izveidot lielgabarīta plastmasas izstrādājumu... Viss raksts »

RaidījumiLatvijā ražoto kaviāru iecienījušas pasaules slavenības

Dmitrijs Tračuks
12.12.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

“Mēs vienā burciņā zinātni savienojam ar gardu un veselīgu produktu,” tā par savu darbu saka melno ikru ražotājs SIA “Mottra”. Uzņēmums audzē stores, sterletes, tilapijas un samus. Svaigās zivis apēd vietējais klients, bet melno kaviāru ēd gan Eltons Džons, gan Mihails Gorbačovs, gan daudzi citi slaveni un turīgi ļaudis.... Viss raksts »

RaidījumiZ-Light: Pēc pieciem gadiem būsim vadošie

Daumants Pfafrods
05.12.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

„Pēc pieciem gadiem mēs būsim vadošie pasaulē. Esmu par to pārliecināts,” tā par savu uzņēmumu „Z-Light” saka tā vadītājs Daumants Pfafrods. Augsto tehnoloģiju uzņēmumā Līvānos top spektroskopiskā mēraparatūra, medicīnas lāzeru un augstas jaudas ultravioletā starojuma pārraidīšanas iekārtas. Savā nozarē tas ir vadošais uzņēmums Eiropā. Visu produkciju uzņēmums eksportē.... Viss raksts »

RaidījumiŠuj skolēnu formas skandināviem un japāņiem

Ginta Amerika
28.11.2011.
Skatītāju atsauksmes (1)

Lai sadūšotos īstenot sapni par ražojošu uzņēmumu, Gintai Amerikai vajadzēja desmit gadu. Sākotnēji uzņēmumā bija trīs darbinieki, viena šujmašīna un adāmmašīna. Patlaban SIA "AMeri" ražo trikotāžas apģērbu un šuj skolēnu formas tērpus. Lielāko daļu produkcijas uzņēmums eksportē uz Skandināviju, Vāciju un Japānu.... Viss raksts »

RaidījumiAr domu par galarezultātu

Roberts Joma, Ēriks Kiops
21.11.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Vienīgais, ko viņi zināja, uzsākot plēvju ražošanu, bija tas, kādam ir jābūt gala produktam. Visu pārējo viņi uzzināja, mēģinot to izgatavot. To atceroties, uzņēmuma „Baltic Polymers” īpašnieki var smieties, jo šodien viņu ražotos polietilēna atkritumu maisus novērtē pircēji gan vietējā, gan ārvalstu tirgos. Lai uzsāktu pavisam jauna pārtikas iesaiņojuma ražošanu,... Viss raksts »

RaidījumiIT uzņēmumam Blumentals Solutions- klienti 100 valstīs

Kārlis Blūmentāls
14.11.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Šodien veiksmīgs bizness neprasa lielus ieguldījumus, dārgas iekārtas un ražošanas telpas. Uzņēmuma „Blumentals Solutions” klientu ģeogrāfija aptver vairāk nekā 100 valstis. Uzņēmuma īpašnieks ir vienīgais tā pilna laika darbinieks, un viņa birojs atrodas guļamistabā. Uzņēmums izstrādā datorprogrammas gan profesionāļiem, gan sadzīves datorlietotājiem. Kopš pirmās veiksmīgās datorprogrammas izstrādes Kārlis Blūmentāls pārdevis... Viss raksts »

«1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738»