Aktuālā intervija

RakstiSilti


30.10.2014.

Dace ir adījusi vienmēr. Tāpat kā viņas mamma un vecmamma. Kad viņai bija 17 gadu, mamma nopirka adāmmašīnu, kas savu laiku bija nokalpojusi Rīgas modēs. Ģimenes sievietes ar to adīja pašu un tuvinieku vajadzībām. Dace adīšanu neaizmirsa...

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiLatvijā vadošais augsto tehnoloģiju uzņēmums


15.12.2014.

„Kad pirmo reizi nopērc loterijas biļeti un vinnē simt miljonus eiro - tā ir veiksme, bet biznesā viss ir atkarīgs no ļoti daudzu ikdienas darbu kopuma,” - tā uzskata viens no uzņēmuma „Inbokss" īpašniekiem Andris Griķis. Strādājot kopā ar biznesa...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiNo bērza stāda līdz eksporta produktam

Edgars Mitris
27.02.2012.
Skatītāju atsauksmes (0)

SIA „Dižmežs” nodrošina pilnu ražošanas ciklu: paši audzē, izstrādā mežus un ražo bērza mēbeļu sagataves un kamīnmalku. Gandrīz visu saražot eksportē uz Skandināviju, Eiropu un ASV. „Dižmeža” vadībai bizness nav tikai peļņas avots – tā ir arī iespēja turpināt dzimtas darbu jau trešajā paaudzē.... Viss raksts »

RaidījumiPalīdz uzņēmumiem kļūt ātrākiem, ērtākiem un izdevīgākiem

Rinalds Sluckis
20.02.2012.
Skatītāju atsauksmes (0)

Pirms astoņiem gadiem šī uzņēmuma vērtīgākais sākuma kapitāls bija jaunības maksimālisms. Tagad tam pievienojusies arī pieredze. AS „Digital Mind”, izmantojot ārvalstu partneru izstrādāto programmatūru, palīdz lielajiem uzņēmumiem kļūt ātrākiem, ērtākiem un izdevīgākiem. Puse no uzņēmuma darbības notiek eksportam. Uzņēmuma izaugsmi valdes ... Viss raksts »

RaidījumiCīņā ar lielo koncernu ražojumiem

Andris Madelis
13.02.2012.
Skatītāju atsauksmes (3)

Veikalā vienā plauktā ar ārzemju lielo koncernu ražojumiem par pircēja uzmanību cīnās arī SIA „Kvadro” ražotie aerosoli. Uzņēmums ražo autoķīmiju, pretodu līdzekļus, tīrīšanas līdzekļus virtuvei un vannas istabai. Krīzes gados uzņēmums panāca izaugsmi un izmantoja izdevīgāko laiku, lai ieietu arī kosmētikas tirgū.... Viss raksts »

RaidījumiPārsteidzoša ideja apvienojumā ar pieredzi biznesā

Viesturs Sosārs, Atis Straujums
06.02.2012.
Skatītāju atsauksmes (0)

Vērtējot idejas potenciālu, jāsaprot ne tikai tās oriģinalitāte, bet galvenokārt tās komercpotenciāls. Uzņēmuma „Real Sound Lab” pamatā ir gan pārsteidzoša ideja, gan pieredze biznesā. Tas ļāvis unikālajai skaņas korekcijas tehnoloģijai gūt panākumus pasaulē. Uzņēmums gan ražo skaņas korekcijas iekārtas, gan licencē tehnoloģijas izmantošanu citu elektronikas ražotāju produktos. Iespējams, arī jūsu... Viss raksts »

RaidījumiGalvenais uzdevums - būt efektīvākajam

Jāzeps Šņepsts
30.01.2012.
Skatītāju atsauksmes (0)

„Mans uzdevums ir ļoti vienkāršs - būt efektīvākajam, tādam, kas spēj dzert šampanieti labos un arī sliktos laikos,” skaidro a/s „Preiļu siers” vadītājs Jāzeps Šņepsts. Septiņdesmitajos gados dibinātais „Preiļu siers” šodien strādā ar modernām iekārtām un ir viens no lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem valstī. Preiļos ražoto „Čedara” sieru, vājpiena un... Viss raksts »

RaidījumiPieticība, piesardzība, pacietība

Jānis Miķelsons
23.01.2012.
Skatītāju atsauksmes (0)

Pieticība, piesardzība, pacietība – tā ir formula, kuru savā biznesā ievēro medikamentu un medicīnas preparātu ražojošais uzņēmums „LMP”. Pirmo produktu – līdzekli pret utīm, pirms divdesmit gadiem viņi ražoja emaljētā katlā un fasēja ar rokām. Šodien uzņēmuma ražotne atbilst Eiropas Savienības (ES) prasībām, un tā ražotā produkcija ir pieprasīta vairākās... Viss raksts »

«123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839»