Aktuālā intervija

RakstiAr zibenszeļļu jaudu


28.05.2014.

Sākuši ar lauku saimniecību elektrificēšanu padomju gados, energofirma Jauda arī pusgadsimtu vēlāk turpina visu Latviju apgādāt ar elektroiekārtām, bet nesen spērusi kāju jaunā nišā - ražo sistēmas, ko izmanto naftas ieguves biznesā....

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiUzņēmums ar jaudu

Jānis Šimins, energofirma „Jauda” prezidents
16.06.2014.

Energofirma „Jauda” jau vairāk nekā pusgadsimtu apgādājusi Latviju ar elektroiekārtām un izbaudījusi laiku, kad klientu atrašana nav bijis jautājums uzņēmuma dienaskārtībā. Tagad tā uzņem apgriezienus, lai iekarotu jaunas valstis un līdz šim neaizsniegtas industrijas. Ekonomiskais konservatīvisms un pastāvīgi ieguldījumi attīstībā...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiAr virzību uz uzstādīto mērķi

Undīne Būde, Alberts Strauts
23.05.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Undīne Būde ir bioloģe, kura pievērsusies biznesam. Viņas uzņēmumā „PET Baltija” lietotās plastmasas pudeles pārtop pārslās, kuras tiek izmantotas tekstilrūpniecībā un pārtikas iesaiņojuma ražošanā. Krīzes laikā viņa par savu ideju mācējusi pārliecināt gan investorus, gan kreditorus, tādēļ, kamēr līdzīgas rūpnīcas Baltijā ir bankrotējušas, viņas uzņēmums svin uzvaru pār krīzi un... Viss raksts »

RaidījumiKad dažādu specializāciju klīnikas apvienojas

Māris Andersons
16.05.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Kad vairākas privātās medicīnas iestādes nolēma apvienot spēkus, lai Latvijas medicīnas priekšrocības popularizētu tuvākās un tālākās ārvalstīs, daudzus, iespējams, māca šaubas, vai „Baltic Care” tiešām izdosies piesaistīt jaunāko tehnoloģiju un augsta servisa lutinātos ārzemniekus. „Baltic Care” pieredze rāda, ka medicīnas tūrismam Latvijā ir nākotne, it īpaši pieprasīta ir plastiskā un... Viss raksts »

RaidījumiMeistari, kas spēj radīt ļoti labas lietas

Gints Ozols, Jānis Korsukovs
09.05.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

SIA „Rauko” vadītāji ir tik jauni, ka ārzemju partneri šaubās, vai viņi tiešām ir īstie uzņēmuma vadītāji. Pirms četriem gadiem viņi sāka ar pieticīgu galdniecību un individuāliem klientiem, taču pašlaik „Rauko” izgatavotās mēbeles top modernā ražotnē ar jaudīgām iekārtām. SIA „Rauko” sarežģītākais un dizaina ziņā izaicinošākais projekts ir Fotogrāfijas muzeja... Viss raksts »

RaidījumiMēs varam saražot jebko, kas ir no putupoliuretāna

Kārlis Veidemanis
02.05.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Kārlis Veidemanis savu biznesu sāka ar vienkāršu produktu - astoņdesmito gadu beigās viņa apmetuma rīvdēlim remonta un celtniecības darbiem vietējā tirgū nebija nekādas konkurences. Šodien uzņēmums „ELK plus” ražo sarežģītus poliuretāna produktus un eksportē tos pat uz Ķīnu. Modernā ražotnē Ozolniekos top protektori, vilcienu sēdekļi, dizaina krēsli, detaļas „Volvo” traktoriem... Viss raksts »

RaidījumiUzņēmums, kurš darbojas nozarē ar lielu potenciālu -

Ivars Akerfelds
18.04.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Būdams augstskolas pasniedzējs, Ivars Akerfelds vēlējās dzīvi padarīt interesantāku un saprast, vai spēj īstenot savas idejas – šo divu iemeslu dēļ viņš kļuva par uzņēmēju. Un izrādījās, ka spēj. Uzņēmums „AmberWood” ražo cēlkoka grīdas dēļus un parketu. Pašlaik uzņēmuma eksporta rādītāji ļauj plānot ražošanas apjomu palielināšanu.... Viss raksts »

RaidījumiKā no rapšu eļļas top biodīzeļdegviela?

Edgars Ruža
11.04.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Kooperatīvās sabiedrības „Latraps” izveidošana bija zemnieku mēģinājums mazināt atkarību no graudu iepircējiem. Tagad divpadsmit zemnieku izrādītā iniciatīva ir nesusi bagātīgus augļus – „Latraps” kļuvis par lielāko graudu un rapšu audzētāju kooperatīvu ar modernu pirmapstrādes un uzglabā&?anas kompleksu. Uzņēmuma eksportēto produkciju novērtē arī ārpus Eiropas robežām. Turklāt pašu ražotnē tapusī rapšu... Viss raksts »

«12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637»