Aktuālā intervija

RakstiLuksusprece dvēselei

Jānis Kalniņš
01.01.1970.

Dzimis vijolnieka un pianistes ģimenē, Jānis Kalniņš nekļuva par profesionālu mūziķi, toties viņš ir izcilākais Latvijas ērģeļu meistars un Ugāles ērģeļbūves darbnīcas īpašnieks - mācītājs un uzņēmējs vienā personā. Bībeli sauc par visu grāmatu grāmatu, savukārt visu...

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiNav tāda vārda „nevaru”

Jānis Lasmanis, SIA „Staļi” izpilddirektors
21.04.2014.

Nav tāda vārda „nevaru” – šī it kā standarta frāze Jāņa Lasmaņa dzīves ideoloģijā un biznesa vadībā ieņem svarīgāko vietu. Uzņēmums „Staļi” var un arī ražo logus Francijas vecpilsētām un Skandināvijas lielveikaliem. Patlaban „Staļi” plūc darba augļus ar lielu uzrāvienu,...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiPieprasīts dizains

Jānis Rauza
21.03.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Dizainers Jānis Rauza krīzi pārstrādā pelnošās idejās. Viņa mēbeļu kolekcija „Mint” bija atbilde to cilvēku vēlmēm, kuri krīzes sākumā nespēja iegādāties pilnu mēbeļu komplektu, taču novērtēja izteiksmīgu dizainu. „Mint” pirmā izstāde Londonā aizsāka kolekcijas eksportu. ... Viss raksts »

RaidījumiGrīziņkalna Silīcija ieleja

Andris Gailītis
14.03.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums „DEAC” pirms 11 gadiem sāka klientiem piedāvāt datu centra pakalpojumus, ko šodien populārā valodā dēvē par mākoņskaitļošanu. Pirmo datu centru uzņēmums izveidoja vecā patvertnē, bet nākamais, modernākais Baltijā, ir pašu izdomāts un būvēts. Patlaban „DEAC” pakalpojumus eksportē uz Krieviju un gatavojas darbam Silīcija ielejā, ASV. ... Viss raksts »

RaidījumiMežģīnes atkal modē

Sarmīte Grigorjeva-Kuzņecova
07.03.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Tekstilgalantērijas fabrika „Lenta” ir viena no senākajām ražotnēm Latvijā. Lentas, auklas un gumijas ražotnē top jau 130 gadus. No sociālistiskās revolūcijas caur padomju piecgadēm uz brīvu konkurenci - uzņēmumam vienmēr izdevies pielāgoties tirgus situācijai. Arī mūsdienu krīzi „Lenta” pārdzīvojusi, lielu daļu produkcijas eksportējot.... Viss raksts »

RaidījumiNo jahtām līdz vēja ģeneratoriem

Leonīds Čerņins
21.02.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Visos inženiera Leonīda Čerņina izgudrojumos viņa rokraksts ir vienkāršība un ērts pielietojums. Uzņēmumā „Dotan Maritime Enterprise” radītās jahtu stūres izmanto vairāk nekā 50 valstu burātāji. Pašlaik Čerņina radošā enerģija pievērsta jaunam izgudrojumam – vēja ģeneratoru pielāgošanai privātmāju vajadzībām.... Viss raksts »

RaidījumiSieri ar zelta medaļām

Ilze Aizsilniece, Marija Kocareva, Aija Leke-Vinvalde
14.02.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

„Sākotnēji mums nebija nekā. Tikai galds un ideja,” kooperatīvās sabiedrības „Piena ceļš” rašanos atceras valdes priekšsēdētāja Ilze Aizsilniece. Taču dažu gadu laikā „Piena ceļa” biedru skaits audzis desmitkārt, un tagad zemniekiem ir sava piena pārstrādes ražotne, teicami eksporta rādītāji un drosmīgs plāns, kā palielināt ražošanas apjomus. ... Viss raksts »

RaidījumiOrķestra vadītāji

Edgars Šīns, Andis Strēlis, Māris Ruģelis
07.02.2011.
Skatītāju atsauksmes (0)

Tā dēvētajos „labajos laikos” drosmīgi pieņemtie lēmumi mērniecības uzņēmumam „Metrum” palīdzējuši attīstīties arī vietējā tirgus panīkuma apstākļos. Tagad ar lāzerskenēšanas aparatūru aprīkotā lidmašīna ļauj strādāt eksportā un piedāvāt pavisam jaunus pakalpojumus vietējiem klientiem - „Metrum” darbinieki mēra gan Latvijas mežus, gan Kanāriju salas. ... Viss raksts »

«1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435»