Aktuālā intervija

RakstiLuksusprece dvēselei

Jānis Kalniņš
01.01.1970.

Dzimis vijolnieka un pianistes ģimenē, Jānis Kalniņš nekļuva par profesionālu mūziķi, toties viņš ir izcilākais Latvijas ērģeļu meistars un Ugāles ērģeļbūves darbnīcas īpašnieks - mācītājs un uzņēmējs vienā personā. Bībeli sauc par visu grāmatu grāmatu, savukārt visu...

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiNav tāda vārda „nevaru”

Jānis Lasmanis, SIA „Staļi” izpilddirektors
21.04.2014.

Nav tāda vārda „nevaru” – šī it kā standarta frāze Jāņa Lasmaņa dzīves ideoloģijā un biznesa vadībā ieņem svarīgāko vietu. Uzņēmums „Staļi” var un arī ražo logus Francijas vecpilsētām un Skandināvijas lielveikaliem. Patlaban „Staļi” plūc darba augļus ar lielu uzrāvienu,...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiKartogrāfs

Jānis Turlajs
31.05.2010.
Skatītāju atsauksmes (0)

Deviņdesmito gadu sākumā pēc valsts neatkarības atjaunošanas Jānis Turlajs sāka darbu pie pirmajām Latvijas kartēm. Šodien viņa vadītā SIA "Karšu izdevniecība Jāņa sēta" ir lielākais karšu ražotājs Baltijā. Izmantojot viņu kartes, brauc ne tikai autovadītāji Latvijā, bet arī Polijā, Lietuvā un Igaunijā.... Viss raksts »

RaidījumiSapņoja radīt uzņēmumu, kurā pats būtu noteicējs

Jānis Šimins
24.05.2010.
Skatītāju atsauksmes (0)

Septiņdesmitajos Jānis Šimins bija garmatains students puķainā kreklā. Jau tolaik kopā ar studiju biedriem viņi ne tikai klausījās hipiju mūziku, bet arī sapņoja par brīvību radīt uzņēmumu, kurā paši būtu noteicēji. Viņiem izdevās to izdarīt. Tagad Jānis Šimins vada A/S "Energofirmu Jauda", kas ražo elektroenerģijas sadales, uzskaites... Viss raksts »

RaidījumiBanāns ar latvisku piegaršu

Ģirts Cēlājs
17.05.2010.
Skatītāju atsauksmes (0)

Ģirts Cēlājs pārstāv uzņēmēju jauno paaudzi. Par sevi un vienaudžiem biznesā viņš saka: "Esam agresīvāki". Uzņēmumu SIA "NPK Terminālis" viņš vada tikai gadu, taču uzņēmums strauji attīstās un audzē apgrozījumu. Viņš vada uzņēmumu Liepājā, bet strādā pasaulē - klienti ir gan Āfrikā, gan Latīņamerikā.... Viss raksts »

RaidījumiĶieģeļu ražotājs

Valdis Zariņš
10.05.2010.
Skatītāju atsauksmes (0)

"Lai arī krīze ir sāpīgs notikums valstij kopumā, pārdošanas cilvēkiem tas ir interesants laiks. Beidzot katrs varam parādīt, uz ko īsti esam spējīgi," saka Valdis Zariņš, A/S "Lode" mārketinga un tirdzniecības direktors. Kā var pārdot tad, kad neviens īsti negrib pirkt? Kopš ekonomiskā krīze ir gandrīz apturējusi būvniecību Latvijā, lielākais... Viss raksts »

RaidījumiMākslinieks un rūpnieks

Egons Garklāvs
03.05.2010.
Skatītāju atsauksmes (0)

Padomju laikā Egons Garklāvs bija mākslinieks. Tagad viņš ir SIA "Dores" un "Formas Machinery" līdzīpašnieks, kurš ražo darbagaldus un koka guļbūves, būvē lidmašīnas un visā, ko dara, meklē prieku.... Viss raksts »

RaidījumiBiznesa ideja lietā, ko citi izmet atkritumos

Imants Šteins
26.04.2010.
Skatītāju atsauksmes (1)

Līdz ar padomijas sabrukumu, automehāniķis Imants Šteins un viņa kolēģi palika bez darba. Vairs nebija ne kolhozu, ne traktoru, ko remontēt, un bija jāmeklē jaunas darba iespejas. I.Šteins ieraudzīja biznesa ideju lietā, ko citi izmet atkritumos un pārliecināja kolēģus veidot putu polietilēna ražotni. Nevienam no viņiem... Viss raksts »

«1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435»