Aktuālā intervija

RakstiLuksusprece dvēselei

Jānis Kalniņš
01.01.1970.

Dzimis vijolnieka un pianistes ģimenē, Jānis Kalniņš nekļuva par profesionālu mūziķi, toties viņš ir izcilākais Latvijas ērģeļu meistars un Ugāles ērģeļbūves darbnīcas īpašnieks - mācītājs un uzņēmējs vienā personā. Bībeli sauc par visu grāmatu grāmatu, savukārt visu...

_
Aktuālais raidījums

Raidījumi Bērnības sapņu piepildītāja - maiznīca

Kārlis Zemešs, „Dona” valdes priekšsēdētājs
14.04.2014.

Grūti būs atrast vēl kādu valsti ar tik lielu maizes daudzveidību kā Latvijā - par to pārliecināts Kārlis Zemešs, kurš vada lielāko no mūsu valsts mazajām maiznīcām - „Dona". Pirms vairāk nekā 20 gadiem sākot vien ar rudzu maizi un...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiSapņoja radīt uzņēmumu, kurā pats būtu noteicējs

Jānis Šimins
24.05.2010.
Skatītāju atsauksmes (0)

Septiņdesmitajos Jānis Šimins bija garmatains students puķainā kreklā. Jau tolaik kopā ar studiju biedriem viņi ne tikai klausījās hipiju mūziku, bet arī sapņoja par brīvību radīt uzņēmumu, kurā paši būtu noteicēji. Viņiem izdevās to izdarīt. Tagad Jānis Šimins vada A/S "Energofirmu Jauda", kas ražo elektroenerģijas sadales, uzskaites... Viss raksts »

RaidījumiBanāns ar latvisku piegaršu

Ģirts Cēlājs
17.05.2010.
Skatītāju atsauksmes (0)

Ģirts Cēlājs pārstāv uzņēmēju jauno paaudzi. Par sevi un vienaudžiem biznesā viņš saka: "Esam agresīvāki". Uzņēmumu SIA "NPK Terminālis" viņš vada tikai gadu, taču uzņēmums strauji attīstās un audzē apgrozījumu. Viņš vada uzņēmumu Liepājā, bet strādā pasaulē - klienti ir gan Āfrikā, gan Latīņamerikā.... Viss raksts »

RaidījumiĶieģeļu ražotājs

Valdis Zariņš
10.05.2010.
Skatītāju atsauksmes (0)

"Lai arī krīze ir sāpīgs notikums valstij kopumā, pārdošanas cilvēkiem tas ir interesants laiks. Beidzot katrs varam parādīt, uz ko īsti esam spējīgi," saka Valdis Zariņš, A/S "Lode" mārketinga un tirdzniecības direktors. Kā var pārdot tad, kad neviens īsti negrib pirkt? Kopš ekonomiskā krīze ir gandrīz apturējusi būvniecību Latvijā, lielākais... Viss raksts »

RaidījumiMākslinieks un rūpnieks

Egons Garklāvs
03.05.2010.
Skatītāju atsauksmes (0)

Padomju laikā Egons Garklāvs bija mākslinieks. Tagad viņš ir SIA "Dores" un "Formas Machinery" līdzīpašnieks, kurš ražo darbagaldus un koka guļbūves, būvē lidmašīnas un visā, ko dara, meklē prieku.... Viss raksts »

RaidījumiBiznesa ideja lietā, ko citi izmet atkritumos

Imants Šteins
26.04.2010.
Skatītāju atsauksmes (1)

Līdz ar padomijas sabrukumu, automehāniķis Imants Šteins un viņa kolēģi palika bez darba. Vairs nebija ne kolhozu, ne traktoru, ko remontēt, un bija jāmeklē jaunas darba iespejas. I.Šteins ieraudzīja biznesa ideju lietā, ko citi izmet atkritumos un pārliecināja kolēģus veidot putu polietilēna ražotni. Nevienam no viņiem... Viss raksts »

RaidījumiPārdodot pirmo vannu, varēja izgatavot otru

Pēteris Treicis
19.04.2010.
Skatītāju atsauksmes (0)

Kad deviņdesmito gadu sākumā Pēteris Treicis veikalā pirmo reizi ieraudzīja stūra vannu, tā viņam tik ļoti iepatikās, ka viņš nolēma tādu izgatavot pats. Pirmās vannas pārdošana ienesa kapitālu otrās izgatavošanai. Tā pamazām radās vannu ražošanas uzņēmums SIA "PAA". No visiem citiem vannu ražotājiem šo uzņēmumu atšķir... Viss raksts »

«1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435»