Aktuālā intervija

RakstiLatgalieši ar ķīniešu principiem


11.12.2014.

Strādājot Īrijā, Staņislavs Ratinskis izsapņoja pats savu uzņēmumu, kuru pēc atgriešanās Latgalē ir izveidojis, un tagad viņa ražotie apgaismes stabi ir Soču olimpisko spēļu stadionā, bet vēja ģeneratoru masti - Berlīnē....

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiBiznesa veiksmes pamatā ir spēja izaicināt sevi


22.06.2015.

Kad zinātne un bizness iet roku rokā, rodas produkti ar augstu pievienoto vērtību! Tā uzskata jaunā uzņēmēja, SIA „Felici” īpašniece Alise Balgalve. Sadarbojoties ar Valsts Priekuļu laukaugu selekcijas institūtu un Latvijas Lauksaimniecības universitāti, uzņēmums ražo uzturvielām bagātus un veselīgus brokastu...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiAttīstot biznesu, cenšas nenovirzīties no nospraustā kursa

Agris Kārkliņš, uzņēmuma „Auto Cardan” vadītājs
09.03.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Tepat Latvijā - Aizkrauklē esošā uzņēmuma „Auto Cardan” ražotie vai remontētie kardāni brauc ne vien pa Baltijas, Skandināvijas un Krievijas ceļiem, bet arī pa Dakāras rallija „bezceļiem”. Uzņēmums apkalpo autoservisus, lauksaimniekus, autosportistus un ikdienas braucējus, pat Igaunijas armiju! Uzņēmuma „Auto Cardan” vadītājs Agris Kārkliņš, attīstot biznesu, cenšas nenovirzīties no nospraustā... Viss raksts »

RaidījumiRažo labā kvalitātē advancētas ierīces

Ilmārs Osmanis, „Hansa Matrix” īpašnieks
02.03.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Uzņēmumu grupu „Hansa Matrix”, kurā ietilpst elektronisko sistēmu ražošanas rūpnīcas Ogrē un Ventspilī, bet Mārupē jauns pētniecības un produktu attīstības centrs, Ilmārs Osmanis izveidoja ar ļoti skaidru mērķi: „Ražot labā kvalitātē advancētas ierīces." Patlaban jau „Hansa Matrix” profesionālajā vidē ir atzīts par vienu no modernākajiem ražotājiem Ziemeļeiropā. Ilmārs atzīst, ka... Viss raksts »

RaidījumiUzņēmums, kas uz savas „ādas” izjutis lielas pārmaiņas

Vladimirs Balakins, „Velme Classic” valdes loceklis
23.02.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Apģērbu ražotājs „Velme Classic” uz savas ādas ir izjutis, kas notiek, ja ārvalstu pasūtītājs, kurš Latvijā pircis vien lētu darba spēku, aiziet uz citām valstīm. Tā bijusi laba mācība un pamudinājums radīt pievienoto vērtību savai produkcijai. Kāds bijis pārmaiņu ceļš no padomju laiku megarūpnīcas līdz uzņēmumam, kas atbilst 21.gadsimta garam?... Viss raksts »

RaidījumiZināšanas, pieredze un spēja mācīties no pašu kļūdām

Arnis Petrānis, SIA "Peruza" valdes priekšsēdētājs, Roberts Dlohi, SIA „Peruza” valdes loceklis,
16.02.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Zināšanas, pieredze un spēja mācīties no pašu kļūdām – tā ir uzņēmuma „Peruza” panākumu formula. Šajā uzņēmumā no rasējuma līdz industriālās ražošanas prasībām atbilstošām konstrukcijām top dažādas ražošanas iekārtas pārtikas, farmācijas un kosmētikas nozarei. „Peruza” zivju apstrādes iekārtas ar uzrakstu „Ražots Latvijā” izmanto no Kamčatkas austrumos līdz Kanādas Lielajiem Ezeriem... Viss raksts »

RaidījumiPatriotisms var izpauzties arī uzņēmējdarbībā

Anita Lielpētere, mikrobioloģe, „Bioefekts” vadītāja
09.02.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

„Mēs savus mikrobioloģiskos preparātus necenšamies pārdot ārzemēs, jo tas ir mūsu produkts! Latvijai to vajag, un lai tas paliek mūsu zemei,”- tik principiāla un patriotiska ir uzņēmēja un mikrobioloģe Anita Lielpētere. Viņas uzņēmums „Bioefekts” izstrādā un ražo dzīvus mikroorganismus saturošus līdzekļus augsnei. Klientu vidū ir gan lielie lauksaimnieki, gan mazdārziņu... Viss raksts »

RaidījumiKā nepadoties grūtību priekšā

Viktors Grūtups, "Rāmkalni" saimnieks
02.02.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Pirms 15 gadiem sācis ar nelielu laivu nomu, uzņēmuma „Rāmkalni” saimnieks Viktors Grūtups šodien jau nodarbina 140 cilvēkus, gan piedāvājot klientiem aktīvu atpūtu Gaujas krastos, gan priecējot viņu vēderus un popularizējot Latvijas mazos pārtikas ražotājus. Tikmēr pats par Rāmkalnu spožāko nākotnes izaicinājumu uzņēmies dabisko lauku gardumu - sukāžu - invāziju... Viss raksts »

«1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344»