Aktuālā intervija

RakstiAr zibenszeļļu jaudu


28.05.2014.

Sākuši ar lauku saimniecību elektrificēšanu padomju gados, energofirma Jauda arī pusgadsimtu vēlāk turpina visu Latviju apgādāt ar elektroiekārtām, bet nesen spērusi kāju jaunā nišā - ražo sistēmas, ko izmanto naftas ieguves biznesā....

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiViens no lielākajiem medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražotājiem

Salvis Lapiņš, AS „Olainfarm” valdes loceklis
15.09.2014.

Kā padomju mantojuma blaknes ievirzīt sev labvēlīgā un godīga biznesa attīstības gultnē...? AS „Olainfarm” ir viens no nedaudzajiem uzņēmumiem Latvijā, kas pēdējo 20 gadu kapitālisma pieredzē ir spējis ne vien izdzīvot, bet arī augt, radot produkciju, kas tiek eksportēta uz...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiNo neliela konservu ceha līdz Latvijā populārākajam zīmolam

Lolita Bemhena, "Spilva" vadītāja
24.02.2014.
Skatītāju atsauksmes (0)

Pirmo produkcijas kravu no Babītes uz Rīgu viņi veda ar traktoru, kuru bija ieguvuši bartera darījumā Baltkrievijā. Savukārt Lolita Bemhena no traktora piekabes pārdeva tomātu mērci ar nosacījumu, ka pircējs pretī dod tukšu burku. Patlaban „Spilva” noliktava aizņem 4 000 kvadrātmetrus, kas „piepildīta” ar produkciju divstāvu mājas augstumā, un Lolita... Viss raksts »

RaidījumiViens no Latvijas simtgadniekiem

Ints Poškus, "Tukuma piens" direktors
17.02.2014.
Skatītāju atsauksmes (0)

Cik daudz Latvijā ir uzņēmumu, kuri svinējuši savu simtgadi? Tukumā tāds ir - viens no trim lielākajiem piena pārstrādātājiem Latvijā. „Tukuma piens” pat nopietnajā vecumā nebeidz investēt attīstībā. Ekoloģiskās produkcijas „pirmrindnieki” starp Latvijas lielajiem piena pārstrādātājiem ir pārliecināti, ka izaugsme iespējama tikai pastāvīgā attīstībā. Kā izcelties tik tradicionālajā piena nozarē... Viss raksts »

RaidījumiKāds ir bizness bez robežām

Maksims Jegorovs, „Accenture Latvija” vadītājs
10.02.2014.
Skatītāju atsauksmes (0)

Informāciju tehnoloģiju uzņēmuma „Accenture Latvija” biznesam nav robežu – tā darbinieki veido gan Discovery Network mājaslapu sistēmu, gan aplikācijas Kambodžas ūdens apgādei, gan arī citus nozīmīgus projektus. „Accenture Latvija” vadītājs Maksims Jegorovs norāda: „Iegūt labu risinājumu jeb pakalpojumu informācijas tehnoloģiju nozarē par atbilstošu cenu, nevis tādu, cik tas izmaksātu Francijā... Viss raksts »

RaidījumiNozare, kurā dominē baltieši

Māris Krūze, „Inerce” īpašnieks
03.02.2014.
Skatītāju atsauksmes (0)

„Kamēr citiem kokmateriālu ražotājiem IKEA diktē savas cenas, mēs esam pozīcijā, kad varam noteikt paši savu cenu,” - tā ne bez lepnuma savu vietu tirgū raksturo Cēsu puses uzņēmuma „Inerce” īpašnieks Māris Krūze. Uzņēmumā tiek radītas mēbeļu sagataves no Latvijas bērza. Kā norāda M.Krūze, „šī nozare ir tā, kurā dominē... Viss raksts »

RaidījumiKā pelnīt ar atkritumiem

Māris Simanovičs, Eco Baltia grupas valdes priekšsēdētājs
27.01.2014.
Skatītāju atsauksmes (0)

Kad pirms 12 gadiem tika uzsākts bizness, Latvijā PET pudeļu pārstrādi neuzskatīja par ienesīgu. Tagad jau ir izvirzīts ambiciozs mērķis – „pacelt” uzņēmuma vērtību līdz simts miljoniem eiro. „Vieni pārdod savu biznesu un atpūšas līdz mūža beigām, bet citiem nebūs miera neatkarīgi no tā, cik daudz naudas nopelnīta. Es laikam... Viss raksts »

RaidījumiNorvēģu sapņu piepildītājs

Ēriks Eisaks, LatLaft pārdošanas daļas vadītājs, līdzīpašnieks
20.01.2014.
Skatītāju atsauksmes (0)

Viens no norvēģu dzīves sapņiem ir atpūtas māja laukos. Ekskluzīvākās no tām - ar rokām darinātas guļbūves - gatavo Ogres uzņēmums “LatLaft”, kurš šajā biznesa nišā Norvēģijā iekarojis vietu pirmajā trijniekā. "Kad mūsu darbu sāka kopēt citi uzņēmumi, sākumā bija tāda kā greizsirdība, bet, saprotot, ka esi sasniedzis kopēšanas vērtu... Viss raksts »

«12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637»