Aktuālā intervija

RakstiLatgalieši ar ķīniešu principiem


11.12.2014.

Strādājot Īrijā, Staņislavs Ratinskis izsapņoja pats savu uzņēmumu, kuru pēc atgriešanās Latgalē ir izveidojis, un tagad viņa ražotie apgaismes stabi ir Soču olimpisko spēļu stadionā, bet vēja ģeneratoru masti - Berlīnē....

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiGalvenais, lai patīk tas, ko dari

Raitis Freimanis, WoodCon vadītājs
05.10.2015.

Raitis Freimanis Baltijā vadošo koka kopņu ražotni ir izveidojis divas reizes. Ekonomiskā krīze, kas „nogalināja” pirmo uzņēmumu, nebija par šķērsli, lai atkal celtos kājās un radītu jaunu ražotni – „WoodCon”. Tagad Raitis kļuvis gudrāks un spēcīgāks! Raitis uzsver, ka galvenais...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RaidījumiRažo labā kvalitātē advancētas ierīces

Ilmārs Osmanis, „Hansa Matrix” īpašnieks
02.03.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Uzņēmumu grupu „Hansa Matrix”, kurā ietilpst elektronisko sistēmu ražošanas rūpnīcas Ogrē un Ventspilī, bet Mārupē jauns pētniecības un produktu attīstības centrs, Ilmārs Osmanis izveidoja ar ļoti skaidru mērķi: „Ražot labā kvalitātē advancētas ierīces." Patlaban jau „Hansa Matrix” profesionālajā vidē ir atzīts par vienu no modernākajiem ražotājiem Ziemeļeiropā. Ilmārs atzīst, ka... Viss raksts »

RaidījumiUzņēmums, kas uz savas „ādas” izjutis lielas pārmaiņas

Vladimirs Balakins, „Velme Classic” valdes loceklis
23.02.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Apģērbu ražotājs „Velme Classic” uz savas ādas ir izjutis, kas notiek, ja ārvalstu pasūtītājs, kurš Latvijā pircis vien lētu darba spēku, aiziet uz citām valstīm. Tā bijusi laba mācība un pamudinājums radīt pievienoto vērtību savai produkcijai. Kāds bijis pārmaiņu ceļš no padomju laiku megarūpnīcas līdz uzņēmumam, kas atbilst 21.gadsimta garam?... Viss raksts »

RaidījumiZināšanas, pieredze un spēja mācīties no pašu kļūdām

Arnis Petrānis, SIA "Peruza" valdes priekšsēdētājs, Roberts Dlohi, SIA „Peruza” valdes loceklis,
16.02.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Zināšanas, pieredze un spēja mācīties no pašu kļūdām – tā ir uzņēmuma „Peruza” panākumu formula. Šajā uzņēmumā no rasējuma līdz industriālās ražošanas prasībām atbilstošām konstrukcijām top dažādas ražošanas iekārtas pārtikas, farmācijas un kosmētikas nozarei. „Peruza” zivju apstrādes iekārtas ar uzrakstu „Ražots Latvijā” izmanto no Kamčatkas austrumos līdz Kanādas Lielajiem Ezeriem... Viss raksts »

RaidījumiPatriotisms var izpauzties arī uzņēmējdarbībā

Anita Lielpētere, mikrobioloģe, „Bioefekts” vadītāja
09.02.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

„Mēs savus mikrobioloģiskos preparātus necenšamies pārdot ārzemēs, jo tas ir mūsu produkts! Latvijai to vajag, un lai tas paliek mūsu zemei,”- tik principiāla un patriotiska ir uzņēmēja un mikrobioloģe Anita Lielpētere. Viņas uzņēmums „Bioefekts” izstrādā un ražo dzīvus mikroorganismus saturošus līdzekļus augsnei. Klientu vidū ir gan lielie lauksaimnieki, gan mazdārziņu... Viss raksts »

RaidījumiKā nepadoties grūtību priekšā

Viktors Grūtups, "Rāmkalni" saimnieks
02.02.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

Pirms 15 gadiem sācis ar nelielu laivu nomu, uzņēmuma „Rāmkalni” saimnieks Viktors Grūtups šodien jau nodarbina 140 cilvēkus, gan piedāvājot klientiem aktīvu atpūtu Gaujas krastos, gan priecējot viņu vēderus un popularizējot Latvijas mazos pārtikas ražotājus. Tikmēr pats par Rāmkalnu spožāko nākotnes izaicinājumu uzņēmies dabisko lauku gardumu - sukāžu - invāziju... Viss raksts »

RaidījumiMāksla var kļūt par veiksmīgu eksporta preci

Artis Nīmanis, „Angel Glass Design” vadītājs
26.01.2015.
Skatītāju atsauksmes (0)

„Laikam ejot, esmu sapratis, ka, radot produktu, gandarījums slēpjas nevis galarezultātā, bet procesā,” - tā par aizvadīto desmitgadi pie uzņēmuma „Angel Glass Design” stūres teic mākslinieks Artis Nīmanis. Viņa radītos stikla traukus un dizaina priekšmetus var nopirkt Latvijā, Eiropā, ASV un pat Japānā. Artis Nīmanis ir dzīvs pierādījums tam, ka... Viss raksts »

«1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344»