Aktuālā intervija

RakstiSilti


30.10.2014.

Dace ir adījusi vienmēr. Tāpat kā viņas mamma un vecmamma. Kad viņai bija 17 gadu, mamma nopirka adāmmašīnu, kas savu laiku bija nokalpojusi Rīgas modēs. Ģimenes sievietes ar to adīja pašu un tuvinieku vajadzībām. Dace adīšanu neaizmirsa...

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiLatvijā vadošais augsto tehnoloģiju uzņēmums


15.12.2014.

„Kad pirmo reizi nopērc loterijas biļeti un vinnē simt miljonus eiro - tā ir veiksme, bet biznesā viss ir atkarīgs no ļoti daudzu ikdienas darbu kopuma,” - tā uzskata viens no uzņēmuma „Inbokss" īpašniekiem Andris Griķis. Strādājot kopā ar biznesa...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

Raidījumi Tradīcijām apvīts uzņēmums

Vladimirs Barskovs,"Bauskas alus" valdes priekšsēdētājs
10.03.2014.
Skatītāju atsauksmes (0)

Kad 1998. gadā Vladimirs Barskovs ieradās Bauskā, viņš nezināja nevienu vārdu latviešu valodā, un uzņēmums „Bauskas alus” bija bankrotējis. Tagad uzņēmuma „Bauskas alus” apgrozījums tuvojas pieciem miljoniem eiro, un pats vadītājs tekoši runā latviešu valodā. Lai mērotu ceļu līdz Bauskai un lai jau pusastoņos būtu darbā, V.Barskovs sešdesmit astoņu gadu... Viss raksts »

RaidījumiUzņēmums, kura ambīcijas nav apmierināmas

Guntis Vucens, „Dardedze Hologrāfija” īpašnieks
03.03.2014.
Skatītāju atsauksmes (0)

Viens no vadošajiem poligrāfijas uzņēmumiem Latvijā - „Dardedze Hologrāfija” - sāka kā vienīgais hologrammu ražotājs valstī, bet tagad, sasniedzot pilngadību, jau „sazarojies” septiņos uzņēmumos. Taču ar to uzņēmuma ambīcijas nav apmierinātas. „Dardedze Hologrāfija” īpašniekam Guntim Vucenam nākotnes mērķis ir pavisam skaidrs - 100 uzņēmumi vienā holdingā. Guntis ir pārliecināts, ka... Viss raksts »

RaidījumiNo neliela konservu ceha līdz Latvijā populārākajam zīmolam

Lolita Bemhena, "Spilva" vadītāja
24.02.2014.
Skatītāju atsauksmes (0)

Pirmo produkcijas kravu no Babītes uz Rīgu viņi veda ar traktoru, kuru bija ieguvuši bartera darījumā Baltkrievijā. Savukārt Lolita Bemhena no traktora piekabes pārdeva tomātu mērci ar nosacījumu, ka pircējs pretī dod tukšu burku. Patlaban „Spilva” noliktava aizņem 4 000 kvadrātmetrus, kas „piepildīta” ar produkciju divstāvu mājas augstumā, un Lolita... Viss raksts »

RaidījumiViens no Latvijas simtgadniekiem

Ints Poškus, "Tukuma piens" direktors
17.02.2014.
Skatītāju atsauksmes (0)

Cik daudz Latvijā ir uzņēmumu, kuri svinējuši savu simtgadi? Tukumā tāds ir - viens no trim lielākajiem piena pārstrādātājiem Latvijā. „Tukuma piens” pat nopietnajā vecumā nebeidz investēt attīstībā. Ekoloģiskās produkcijas „pirmrindnieki” starp Latvijas lielajiem piena pārstrādātājiem ir pārliecināti, ka izaugsme iespējama tikai pastāvīgā attīstībā. Kā izcelties tik tradicionālajā piena nozarē... Viss raksts »

RaidījumiKāds ir bizness bez robežām

Maksims Jegorovs, „Accenture Latvija” vadītājs
10.02.2014.
Skatītāju atsauksmes (0)

Informāciju tehnoloģiju uzņēmuma „Accenture Latvija” biznesam nav robežu – tā darbinieki veido gan Discovery Network mājaslapu sistēmu, gan aplikācijas Kambodžas ūdens apgādei, gan arī citus nozīmīgus projektus. „Accenture Latvija” vadītājs Maksims Jegorovs norāda: „Iegūt labu risinājumu jeb pakalpojumu informācijas tehnoloģiju nozarē par atbilstošu cenu, nevis tādu, cik tas izmaksātu Francijā... Viss raksts »

RaidījumiNozare, kurā dominē baltieši

Māris Krūze, „Inerce” īpašnieks
03.02.2014.
Skatītāju atsauksmes (0)

„Kamēr citiem kokmateriālu ražotājiem IKEA diktē savas cenas, mēs esam pozīcijā, kad varam noteikt paši savu cenu,” - tā ne bez lepnuma savu vietu tirgū raksturo Cēsu puses uzņēmuma „Inerce” īpašnieks Māris Krūze. Uzņēmumā tiek radītas mēbeļu sagataves no Latvijas bērza. Kā norāda M.Krūze, „šī nozare ir tā, kurā dominē... Viss raksts »

«123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839»