Aktuālā intervija

RakstiSilti


30.10.2014.

Dace ir adījusi vienmēr. Tāpat kā viņas mamma un vecmamma. Kad viņai bija 17 gadu, mamma nopirka adāmmašīnu, kas savu laiku bija nokalpojusi Rīgas modēs. Ģimenes sievietes ar to adīja pašu un tuvinieku vajadzībām. Dace adīšanu neaizmirsa...

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiPie sasniegtā nedomā apstāties

Ainis Pujēns, AR Module Factory vadītājs
18.05.2015.

Liepājas uzņēmums AR Module Factory lepojas ar visai dažādiem klientiem. Nelielajā ražotnē top modeļu formas gan kuģu un mašīnbūves uzņēmumu, gan kultūras un mākslas objektu vajadzībām. Uzņēmuma pakalpojumus izmanto mašīnbūves gigants Rolls-Royce, Daugavpils cietoksnis, kura vārtus rotā Liepājā tapis ērglis,...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RakstiSilti


30.10.2014.
Lasītāju atsauksmes (0)

Dace ir adījusi vienmēr. Tāpat kā viņas mamma un vecmamma. Kad viņai bija 17 gadu, mamma nopirka adāmmašīnu, kas savu laiku bija nokalpojusi Rīgas modēs. Ģimenes sievietes ar to adīja pašu un tuvinieku vajadzībām. Dace adīšanu neaizmirsa arī pārcēlusies uz Rīgu. Ar ierēdņa algu iztikt nevarēja, tāpēc vakaros noderēja apgūtās prasmes adīt ar adāmmašīnu un tādējādi gūt papildu ienākumus, adot pēc pasūtījuma dažādus modeļus, kurus lielākoties eksportēja. 2011.gadā, saņemot no biznesa inkubatora finansiālu atbalstu un vīra Guntara pamudinājumu biznesu attīstīt, Eco Fabrika uzņēma straujus apgriezienus. Viss raksts »

RakstiBiznesmenis ar konstruktora gēnu


23.10.2014.
Lasītāju atsauksmes (0)

Celtnieks pēc izglītības un ražošanas iekārtu konstruktors pēc aicinājuma, Vitālijs Čmihovs 23 gadu laikā radījis vienu no lielākajiem kokapstrādes uzņēmumiem Latvijā. Vitālijs Čmihovs 1991.gadā Inčukalnā nopirka vecu padomju laika gateri, nodibināja uzņēmumu Gaujas koks un pieņēma darbā divus cilvēkus. Pašlaik viņš savās trijās ražotnēs -... Viss raksts »

RakstiMedicīnas mākslinieks


16.10.2014.
Lasītāju atsauksmes (0)

Medicīnas sabiedrība ARS ir vienīgais no 80.gadu beigās dibinātajiem medicīnas kooperatīviem, kas izdzīvojis gan 90.gadu reketa laikus, gan neseno finanšu krīzi un izveidojies par modernu 21.gs. ārstniecības iestādi. Tagad ARS gatavs paplašināties un izveidot pirmo privāto daudzprofilu slimnīcu Latvijā. ... Viss raksts »

Pārējos rakstus lasi šeit