Aktuālā intervija

RakstiLuksusprece dvēselei

Jānis Kalniņš
01.01.1970.

Dzimis vijolnieka un pianistes ģimenē, Jānis Kalniņš nekļuva par profesionālu mūziķi, toties viņš ir izcilākais Latvijas ērģeļu meistars un Ugāles ērģeļbūves darbnīcas īpašnieks - mācītājs un uzņēmējs vienā personā. Bībeli sauc par visu grāmatu grāmatu, savukārt visu...

_
Aktuālais raidījums

Raidījumi Bērnības sapņu piepildītāja - maiznīca

Kārlis Zemešs, „Dona” valdes priekšsēdētājs
14.04.2014.

Grūti būs atrast vēl kādu valsti ar tik lielu maizes daudzveidību kā Latvijā - par to pārliecināts Kārlis Zemešs, kurš vada lielāko no mūsu valsts mazajām maiznīcām - „Dona". Pirms vairāk nekā 20 gadiem sākot vien ar rudzu maizi un...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RakstiLuksusprece dvēselei

Jānis Kalniņš
01.01.1970.
Lasītāju atsauksmes (0)

Dzimis vijolnieka un pianistes ģimenē, Jānis Kalniņš nekļuva par profesionālu mūziķi, toties viņš ir izcilākais Latvijas ērģeļu meistars un Ugāles ērģeļbūves darbnīcas īpašnieks - mācītājs un uzņēmējs vienā personā. Bībeli sauc par visu grāmatu grāmatu, savukārt visu instrumentu instruments ir ērģeles, saka mācītājs Jānis Kalniņš. Viss raksts »

RakstiMēs gribam būt kartona IKEA

Jānis Brinkmanis
01.01.1970.
Lasītāju atsauksmes (0)

Guvis atpazīstamību starptautiskās izstādēs un pircējus ārpus Latvijas, apdrukātu salokāmo kartona mēbeļu un dizaina uzņēmums Foldlife izvirza ambiciozu mērķi panākt, lai papīra mēbeles būtu katrās mājās.J a vien jūs būtu zaļi domājoši, jūs IKEA produkcijas vietā būtu izvēlējušies kartona galdus,... Viss raksts »

RakstiAzarts plus pacietība

Egils Grasmanis
01.01.1970.
Lasītāju atsauksmes (0)

Brain Games vadītājs Egils Grasmanis galda spēļu biznesu sāka pirms desmit gadiem, iedvesmojies no ASV draugu atvestajiem Katanas ieceļotājiem, bet tagad latvieši rada un pasaulē pārdod arī savas spēles. Aizrautīgi nosēdēt pie galda spēlēm ar draugiem pāris dienas, iekrist azartā par uzvaru. Tieši šādi... Viss raksts »

Pārējos rakstus lasi šeit