Aktuālā intervija

RakstiLatgalieši ar ķīniešu principiem


11.12.2014.

Strādājot Īrijā, Staņislavs Ratinskis izsapņoja pats savu uzņēmumu, kuru pēc atgriešanās Latgalē ir izveidojis, un tagad viņa ražotie apgaismes stabi ir Soču olimpisko spēļu stadionā, bet vēja ģeneratoru masti - Berlīnē....

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiDara to, kas patīk

Inga Priedīte, ZIB* dibinātāja
21.12.2015.

No Mākslas akadēmijas diplomdarba līdz ikdienas apģērbu zīmolam – tādu ceļu gājusi uzņēmuma ZIB* vadītāja Inga Priedīte. Viņas uzraudzībā nelielā ražotnē, kas drīzāk līdzinās mājīgai šūšanas darbnīcai, top trikotāžas kleitas, reitūži un tunikas, kuras vieno uzņēmuma filozofija...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RakstiKarstuma taisītāji


10.02.2016.
Lasītāju atsauksmes (0)

Uzņēmums Preco ir vienīgais Latvijā, kas rūpnieciski ražo kaltes un citas graudu apstrādes iekārtas. Tās izmanto ne tikai zemnieku saimniecībās Latvijā un Baltijas kaimiņos, bet arī tūkstošiem kilometru tālumā. Viss raksts »

RakstiBizness ar maizes smaržu


03.02.2016.
Lasītāju atsauksmes (0)

Maizes ceptuves Roga-Agro īpašnieku Circeņu bizness ir tik pamatīgs kā rudzu maize, kas pagatavota pēc senas receptes, bet ar jaunām tehnoloģijām.... Viss raksts »

RakstiDivi vienā


27.01.2016.
Lasītāju atsauksmes (0)

Ekskluzīvu itāļu apģērbu un apavu tirdzniecība un pašu ražotas farmācijas preces no dabīgām sastāvdaļām - tik atšķirīgus biznesa ceļus vienlaikus iet uzņēmums Sikamor.... Viss raksts »

Pārējos rakstus lasi šeit