Aktuālā intervija

RakstiLatgalieši ar ķīniešu principiem


11.12.2014.

Strādājot Īrijā, Staņislavs Ratinskis izsapņoja pats savu uzņēmumu, kuru pēc atgriešanās Latgalē ir izveidojis, un tagad viņa ražotie apgaismes stabi ir Soču olimpisko spēļu stadionā, bet vēja ģeneratoru masti - Berlīnē....

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiDara to, kas patīk

Inga Priedīte, ZIB* dibinātāja
21.12.2015.

No Mākslas akadēmijas diplomdarba līdz ikdienas apģērbu zīmolam – tādu ceļu gājusi uzņēmuma ZIB* vadītāja Inga Priedīte. Viņas uzraudzībā nelielā ražotnē, kas drīzāk līdzinās mājīgai šūšanas darbnīcai, top trikotāžas kleitas, reitūži un tunikas, kuras vieno uzņēmuma filozofija...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

RakstiMāja nedēļas laikā

Vitālijs Fjodorovs, Vitbūve īpašnieks un valdes loceklis
09.03.2016.
Lasītāju atsauksmes (0)

Limbažu uzņēmumā Vitbūve ražotās koka karkasa mājas atrodamas gandrīz visā Rietumeiropā. To ir vairāk nekā simt, un divas no tām var redzēt pat Napoleona dzimtajā Korsikas salā Viss raksts »

RakstiKaraliski mēteļi

Inga Zemdega-Grāpe, Nemo īpašniece
26.10.2016.
Lasītāju atsauksmes (0)

Dānijas karalienei mētelis no Krāslavas - šāds virsraksts nesen apskrēja vai visus pašmāju portālus. Šūšanas uzņēmums Nemo jau divus gadus ir jaunu īpašnieku rokās, spējot apģērbt pircējus dažādās Skandināvijas zemēs.... Viss raksts »

RakstiIdeālo gāzi meklējot

Māris Klips,MRK Serviss līdzīpašnieks
19.10.2016.
Lasītāju atsauksmes (0)

Lielvārdieši MRK Serviss tagad ražo gan iekārtas enerģētikas uzņēmumiem, gan metāla konstrukcijas Aerodium vēja tuneļu eksporta projektiem, bet savulaik viss sācies ar dabasgāzes katlumāju slavenajā kolhozā Lāčplēsis.... Viss raksts »

Pārējos rakstus lasi šeit