Aktuālā intervija

Raksti Rotaļlaukumu maģija

Aleksandrs Čuda
23.04.2014.

Purvains, krūmiem aizaudzis narkomānu perēklis pārvērsts bērnu rotaļu laukumā - tāds ir Zīmuļu parks Kauguros, Jūrmalas Mežaparku pēdējā laika lielākais projekts. Dibināts 2000.gadā, Jūrmalas Mežaparki ir ģimenes uzņēmums, kas pieder Aleksandram un viņa dēliem Andrim un...

_
Aktuālais raidījums

RaidījumiUzņēmums ar jaudu

Jānis Šimins, energofirma „Jauda” prezidents
16.06.2014.

Energofirma „Jauda” jau vairāk nekā pusgadsimtu apgādājusi Latviju ar elektroiekārtām un izbaudījusi laiku, kad klientu atrašana nav bijis jautājums uzņēmuma dienaskārtībā. Tagad tā uzņem apgriezienus, lai iekarotu jaunas valstis un līdz šim neaizsniegtas industrijas. Ekonomiskais konservatīvisms un pastāvīgi ieguldījumi attīstībā...

_

Dalies: Twitter Facebook Draugiem.lv

 

Raksti Rotaļlaukumu maģija

Aleksandrs Čuda
23.04.2014.
Lasītāju atsauksmes (0)

Purvains, krūmiem aizaudzis narkomānu perēklis pārvērsts bērnu rotaļu laukumā - tāds ir Zīmuļu parks Kauguros, Jūrmalas Mežaparku pēdējā laika lielākais projekts. Dibināts 2000.gadā, Jūrmalas Mežaparki ir ģimenes uzņēmums, kas pieder Aleksandram un viņa dēliem Andrim un Mārtiņam. Sezonas laikā tajā strādā 30 darbinieku, ieskaitot pašus īpašniekus. Viss raksts »

RakstiAlus ar saknēm

Vladimirs Barskovs
16.04.2014.
Lasītāju atsauksmes (0)

Eliksīrs dzīves baudītājiem - tā savu alu dēvē baušķenieku komanda, kas pēdējā desmitgadē atjaunojusi Bauskas alus biznesu uz vēsturiskiem pamatiem. Uzņēmuma Bauskas alus valdes priekšsēdētājs Vladimirs Barskovs, kas ražotni «mantojis» pirms 15 gadiem pēc bankrota, pirmajā biroja apmeklējuma reizē nav pat varējis iedzert kafiju, jo... Viss raksts »

RakstiGaršvielu pasaulē

Anatolijs Kitins
10.02.2014.
Lasītāju atsauksmes (0)

Atbraucis uz Latviju, lai kļūtu par jūrnieku, Anatolijs Kitins nonāca konditorejas fabrikā Uzvara. Pēdējos 25 gadus viņa dzīve saistīta ar garšvielām un paša radīto uzņēmumu Anatols. Siguldas novada Kitiņos, apmēram kilometru no Pleskavas šosejas, kur atrodas firmas Anatols ražotne un noliktavas, smaržo pēc garšvielām. Piparu,... Viss raksts »

Pārējos rakstus lasi šeit